Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese kutyusnak...

Bichon Havanese kutyusnak mekkora kosarat vegyek aludni?

Figyelt kérdés

Ez pl. elég lenne neki méretben?


[link]


Vagy mi alapján válasszak?

Már mindene megvan a kutyusomnak, eddig viszont párnán aludt, amiről folyton lepottyan, ezért mindenképpen olyat szeretnék, aminek oldala is van. Minden tanácsot szívesen meghallgatok.

Ami fontos, hogy "felnőtt" korában is elég legyen neki.

Köszönöm előre is :)


2010. okt. 8. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szrintem műagyagot vegyél, bele párnával: [link]

Könnyebb tisztántartani, ebből a plüss izéből nem lehet kimosni a szőrt. Meg az jobban is védi a huzattól.

Rakhatsz bele sima emberi párnát is huzattal, azt meg tényleg egyszerű mosni.

50 max 60 centis bőven elég neki.

2010. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) Akkor az 50 cm-es elég, az tuti.

A műanyagot rágja, ezért gondoltam olyanra, amit nem tud, de azért még várom a tanácsokat.

Köszi mégegyszer.

2010. okt. 8. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
50 cm-eset vegyél neki, én kisebbet vettem és még csak 3 és fél hónapos de lassan kinövi:-( Mi plüss ágyat vettünk és imád benne csicsizni mert jó meleg. Beletettem neki a törölközőjét, uh egyáltalán nem lett szőrös az ágya:-) Nem is nagyon rágcsálja szerencsére:-))
2010. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!