Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámmal együtt lehet?

A kutyámmal együtt lehet?

Figyelt kérdés
Időnként szoktam böjtöt tartani, és gondoltam, hogy a kutyámat is bevonnám, ha lehetséges. Tarthat velem 1-2 napos böjtöt a tacskó kutyám?

2023. ápr. 15. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Persze, miért ne?
2023. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Ha egészséges, nyugodtan.
2023. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem feltétlen van értelme, de attól függ. Milyen böjtre gondolsz?
2023. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
15%
Ne szórakozz, a kutyák megvannak kaja nélkül akár 3-4 napig is.
2023. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Ezt a kutyáknál koppnapnak hívják.

Vannak akik hetente egyszer nem adnak enni a kutyának, én nem ezt vallom de van aki szerint az jó.

Baja nem lesz az biztos.

2023. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Állatorvosunkat mindig faggatom valamiről, ha megyünk hozzá, ez is szóba került. Azt mondta, teljesen felesleges. Túlsúlyos kutyánál lehet ezt heti egy napon megpróbálni. Én rohadtul sajnálnám, ha elhízott lenne is kisebb adag kajával próbálkoznék, nem koplalónappal.


Úgy veszem ki a szavaidból, hogy esetedben sem szolgálna semmilyen célt, csak a saját hóbortodba belekényszerítenéd szerencsétlen kutyát is. Ha megfelelő táplálékot kap megfelelő adagolással, akkor semmi értelme ennek kitenned őt is.

2023. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, leginkább neked, 6-os! Igazából mondhatni, hogy nekem sem lenne szükségem rá, mert mondhatni sportos alkatú vagyok, és amikor alkalmazom, valamiért energikusabbnak érzem magam közben és utána egy ideig, és gondoltam a kutyámnak is talán jótékony hatású lenne, de ha nem, akkor nem vonom bele.
2023. ápr. 15. 18:35
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Barf etetés esetén lehet/érdemes tartani koplalónapot, az én bulldogom 5 éve nyerses, minden pénteken koplal, maximum csak zöldséget eszik (amit imád).
2023. ápr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Én biztosan nem bírnám azt ki,hogy nem adok a kutyának enni egy teljes napig.Szerintem ez teljesen értelmetlen.
2023. ápr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
43%
Két napot nem javaslom, de egyet lehet nyugodtan.
2023. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!