Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A páromnak a kis gyereke...

A páromnak a kis gyereke nyúzta a kutyám az meg össze kakilta, pisilte magát. Egy felnőtt kutya miért csinál ilyet?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 17. 21:30
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
100%
Te vagy a genetikai hulladék fából való jószág kell az ilyennek mint te vagy
2023. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
100%
Ha a gyerekedet bántaná valaki annyira, hogy beszarik akkor is kérdezősködnél miért történt?
2023. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
90%
Előbb a "párodat" kéne kivágni, mint a közmondásban szereplő macskát, majd a kölykét is utánavágni. Te meg kereshetnél utána egy normális palit, lehetőleg kolonc nélkül.Nálam ezek után 10 percet nem maradnának(mondjuk eleve kizárt nálam olyan pali,akinek gyereke van vagy valaha is akar).
2023. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
100%
Te vagy troll vagy,vagy nagyon nagy bajok vannak nálad agyban! Szerencsétlen jószág mit élhetett át,inkább add örökbe,én szívesen elhozom,csak ne szenvedjen!
2023. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Nekem többet érnek az emberi kapcsolatok!
2023. ápr. 19. 18:13
 26/34 anonim válasza:
100%
Akkor ne tarts állatot te szemét rohadék
2023. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
#26 rohadj meg
2023. ápr. 19. 18:37
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó! Hajrá! Legyenek emberi kapcsolataid. De ettől még felelős vagy a kutyád nyugalmáért és a közelébe engedett gyerek biztonságáért. Séta közben épp ma volt egy kisfiú, akinek az anyukája megkérdezte, hogy megsimogathatja-e a kutyát. Totyogós kisgyerek volt, de olyan nagy szeretettel és finoman bánt a kutyával, hogy attól a kutyám nem ijedt meg, sőt élvezte. A szülő meg végig magyarázta a kisfiúnak, hogy hogyan kell finoman, szépen hozzáérni a kutyushoz. Öröm volt látni. Szeretem a gyerekeket, nekem is van, de nagyon fel lennék háborodva, ha húznák, nyúznák a kutyámat.

Ne takarózz a hű, de minőségi emberi kapcsolatokkal, ha nem véded meg a kutyádat és még azon kattogsz, hogy miért csinálta össze magát! A kutyának/gyereknek a gazda/szülő a mentsvár! Nekünk kell megvédeni mindkettőt és vigyázni rájuk. Ennek egyik alapja, hogy megtanítjuk a gyereknek, hogy nem nyúzzuk a kutyát és ha ez megvan, akkor sem hagyjuk őket felügyelet nélkül magukra.

2023. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi a nőm gyereke volt
2023. ápr. 19. 18:40
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

De tényleg, kérdező, miért az a probléma, hogy "jé, nem tudtam, hogy ennyire össze tudja csinálni magát egy kutya", nem pedig az, hogy a gyerek nyúzta?

Ha egy gyerek nem tudja, hogyan kell bánni egy állattal, vagy nem tudod, hogy tudja-e, akkor ne hagyd őt egyedül a kutyával. A kutya és a gyerek érdekében sem.

2023. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!