Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának készült tortára...

Sellolany kérdése:

Kutyának készült tortára mivel lehet írni, illetve miből csinálnátok a bevonatot rá?

Figyelt kérdés

#kutyatorta #kutya szülinap
2023. máj. 5. 01:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Bevonatnak jó lehet a májkrém, írásnak meg karcolhatsz bele pl késsel valamit.


A számokat én sárgarépacsíkokból raktam ki :)

2023. máj. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Drága kenyér... Szerinted a kutya tudja, mi az a torta? Tud olvasni, számolni? Jaa, kell pózolni az instára. Szánalmas. Hashtagajánló: #nincsagyam
2023. máj. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
70%

Ez attól is függ, hogy milyen és mekkora tortát csinálsz.

Ha kifér lehet akár kutyakeksz, jutalomfalatból kirakni. Esetleg, ha gyümölcsöset csinálsz akkor a felhasznált gyümölcsből ha nagyobb úgy vágni, hogy kiférjen pl.(alma, barack esetén). Lehet akár répából. Vagy a májkrémet nem csak bevonóként hanem írásként is használhatod. Ott vastagabb lesz. Lehet reszelt répából is, ha a betűként szórod el vagy fordítva, hogy az adja ki a betűket ahhol nincs répa.

Ezek csak ötletek hátha az egyik segít. Sajnos a bevonatra nincs ötletem.

2023. máj. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Rami ^~^ válasza:
26%
#2 Tudod vannak akik megünneplik a szeretett családtagjaik születésnapját... félre ne értsd, nem rád céloztam😂
2023. máj. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
A kutyáknak más a színérzékelése, mint az embernek. Ezért fontos a szín választás, mert különben nem fogja tudni elolvasni a feliratot.
2023. máj. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, hogy a kutya milyen idős, és van-e diszlexiája.
2023. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Szerintem kend be májkrémmel, gyertyaként meg tegyél bele jutifalatott. :) tuti ízleni fog neki.
2023. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen írni bele bármit. Inkább csinálj neki plusz falatokat cifrázás helyett :) Azt értékelni fogja.
2023. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk a mákrém pont sós, és a többségében van hagyma is, nem igazán jó a kutyának.
2023. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Thunderfairy ***** válasza:
58%
Hogy egyesek mit ki nem találnak. Kutyának torta.
2023. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!