Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A törpe/közepes méretű(nem a...

A törpe/közepes méretű(nem a toy)uszkár kutyust lehet kertben tartani?

Figyelt kérdés
Úgy lenne kint, hogy a garázson van egy kutyaajtó ahol bemehet és ott bent van az ágya, az előző kutyusom simaszőrű fox terrier volt ő élvezte így az életet de nem tudom hogy egy uszkárnak is megfelelne így

2023. máj. 7. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2023. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az uszkar eleg kenyes, foleg a kistestuek. Nekem a torpe uszkarom meg +10 fokban is kepes kint remegni, ha seta kozben leulunk valahova. Az uszkar nem kinti eletre lett ”kitalalva”.
2023. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták előttem is nem lehet kinti kutya.
2023. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem!Nem is értem, hogy akiben ilyen felmerül, mi a büdös fenének akar kutyát tartani? Ha ilyen szinten gondolkozol a kutya alap szükségleteiről, semmilyen állatot nem kell tartanod! Gondolom mennyire élvezte az életet az a szerencsétlen foxi...
2023. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad. Lehet, hogy egy enyhébb telet túlélne, de nem boldog élet nekik, hanem csak túlélés...
2023. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem, sőt,az óriás uszkárt sem. Nincs aljszőrük, nem olyan jól szigeteltek mint egy átlag kutya.
2023. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Daveees válasza:
100%
Nem.
2023. máj. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Annyival egészíteném ki a többieket, hogy egyetlen tenyésztő sem fog kintre uszkart adni.
2023. máj. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Még a szőre se hullik, miért akarod kint tartani? Ha amúgy érdemben foglalkoznál vele, vegyél pulit, nyírva kb ugyanúgy néz ki, picit zömökebb csak, mert valamivel rövidebb a lába.
2023. máj. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat így nem lesz uszkár kutyusom sajnos házba semmiféle képen nem engedné anyukám így más fajta kutyát választok majd, egyébként a foxi kutyusom 15 évet élt és nagyon sokat volt vele foglalkozva a garázsunk gyakorlatilag egy kisház így kétlem hogy megfagyott volna
2023. máj. 8. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!