Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MegSimogattam egy bolhás...

MegSimogattam egy bolhás kutyát amire utána azt mondták hogy bolhás. Azóta Mindenhol vakaródzom de nem tudom eldönteni hogy tényleg bolhás lettem vagy csak pszilológiai nyomás miatt vakarózó M. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 15. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Hipochondria a szó, amit keresel. Ha bolhás lettél volna, látnád a csípésnyomokat magadon. Kivéve, ha olyan szőrös vagy, mint egy kutya.
2023. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A bolhacsípéseket könnyű felismerni, jellegzetes, egymás melletti apró piros pöttyök, mint egy kis "gyöngysor". Ha ilyesmi nem tapasztalható, nincs bolha.
2023. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem lettél bolhás. A kutyabolha és az emberbolha két különböző faj, a kutyabolha ha rád is ugrik vagy mászik, nem fog tartósan rajtad élősködni. Egy csomó ember ment állatokat vagy pl. dolgozik menhelyen, én is segédkeztem egy időben, soha nem lettem bolhás.
2023. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Foltokban van.
2023. máj. 15. 16:21
 5/6 Grimfox ***** válasza:
78%

Ha bolha lenne, az nem csak viszketne, hanem fájna is, amikor csíp, plusz látnád is magadon a bolhát. Azt is érezni, ahogy mászkál a bőrödön, vagy dobbant ugráskor a testedről. Kutya-macska van nálunk, előfordul egy-egy bolha, és bizony észrevehető, ha az van rajtad.

Ez olyasmi lehet, mint ha találsz magadon egy hangyát, vagy pókot, és utána órákig érzed, hogy valami mászkál a bőrödön, pedig már lesöpörted.

2023. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pszichoszomatikus. Nekem is volt, miután kiderült, a szomszéd lakásban ágyi poloska van. Az egész lakást felforgattuk, írtást kértem, nem volt semmi. A hüjeség drága mulatság. 😅
2023. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!