Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a Yorkshire...

Mi lehet a baja a Yorkshire terrier mix kutyámnak? Időnként remeg belégzéskor.

Figyelt kérdés

Sziasztok,


menhelyről örökbe fogadott, 5 és fél éves kutyáról van szó.


Időnként azt vettem észre, hogy remeg, de csak belégzéskor. Kilégzéskor nem. Ez az állapot rövidebb-hosszabb ideig szokott tartani, fél óra - egy óra, néha több; és rendszertelen időközönként jelenik meg, több hét vagy hónap is eltelik két "esemény" között.

Az állatorvos csak a vállát vonogatta, és a neten sem találtam semmilyen infót ilyen "nem folyamatos" remegésről. (Tehát nem az általánosan ismert okok állhatnak a háttérben, nem epilepszia, nem fázékonyság, nem stressz stb.)


Próbálok majd másik állatorvost keresni, de addig is kiírtam ezt a kérdést, hátha találkozott már valaki ilyennel.

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2023. máj. 17. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Szívféreg.
2023. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Az enyém mentett yorki, nagyjából mindentől reszket. Hol állandóan, hol alkalmanként. Nem epilepsziás, orvos szerint egeszséges, már amennyire egy ilyen kiskutya egészséges lehet.

Lehet, hogy a szívfereg okozhat ilyet, ahogy az #1-es mondta, nem tudom. Ha nem volt tesztelve, érdemes megnézetni, meg esetleg egy labort csináltatni.

Én megszoktam, hogy az enyém ilyen kis "rozoga", reszketős bütyök. Ha jókedvű, jó étvágya van, én nem aggódnék.

2023. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
72%
Táv gyógyítás nincs. Keress egy állatorvost! Mert az nem az aki a vállát vonogatja, az a baj sok a rossz.
2023. máj. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
72%
vidd masik allatorvoshoz, ha valami nagyobb baja lesz te hibad lesz mert nem vitted el. Addig vidd meg nem keso
2023. máj. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!