Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?...

Mi baja lehet a kutyámnak? Segícsetek egy kétségbeesett gazdinak!

Figyelt kérdés

másfél éves csivava kutyám egész nap nem evett semmit és habosat, fehéreset hányt (többször is)

mi lehet a baja?

segítsetek kérlek

neten keresgéltem de nem találtam semmi konkrétat


2010. okt. 10. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Neten nem is fogsz találni rá megoldást. Állatorvos a neve, ahol tuti megmondják, mi a gond.
2010. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom de hátha valakinek már volt hasonló... amúgy ma már nem igen tudunk állatorvosozni
2010. okt. 10. 20:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt sajnos nem tudom tapintani a hasát, a torkába sem tudok nézni, a szemét sem látom.

Ezt megteszi az állatorvos, ahová már nappal el kellett volna juttatnod!

2010. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nálunk is szokott lenni ha holnap sem eszik semmit es mét tovább hányikk akkor vidd el orvoshoz es nézzed h iszik-e.nehogy kiszáradjon.ha nem iszik akkor kézbol adjál neki egy keveset.es mondom ha holnem sem eszik semmit akkor orvos
2010. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 MME ***** válasza:
100%

Az első, hogy hívj fel egy állatorvost.


Közben gondold végig, hogy mik történtek vele az elmúlt 2-4 napban.

A hányása valószínűleg azért ilyen, mert nem evett semmit, így nem igazán van, ami távozzon belőle.


Mivel csivaváról van szó (ezért feltételezem, benti kutya), a mérgezést gondolom kizárhatjuk. Kivéve, ha előzőleg evett valamilyen számára toxikus emberi ételt.

Másik tipp a kullancs, de szerintem azt észrevetted volna, hogy ha összeszedett volna...

Oltásai megvannak rendesen?


Innentől az orvos feladata rájönni, ez már az ő hatásköre.

2010. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak este kezdte el és már máskor is volt olyan h nem evett semmit se szinte (csivava...)
2010. okt. 10. 20:23
 7/11 MME ***** válasza:
100%

Nem baj, ha ma nem tudod elvinnik, csak hívd fel!

Biztos vannak gondolatai róla vizsgálat nélkül is, és el tudja mondani, mit tehetsz érte addig is, illetve, hogy mit kell figyelned a kutyádnál!

Ha állatkórházat hívsz, ilyenkor még mindenképp van ügyeletes, aki tud segíteni!

2010. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, fleg NME-nek

elég kényes kutya, a kedvence az emberkaja

amúgy oltásai rendben vannak

2010. okt. 10. 20:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Csakj habot hányt, vagy habos kaját hányt ki?
2010. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MME ***** válasza:

Ajjaj, milyen ember kaja? :)


[link]

2010. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!