Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Belvárosban milyen az élet...

Belvárosban milyen az élet kutyával?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Budapest belvárosára gondolsz?


Hát én csak egy barátnőmhöz jártam be,lakott több helyen Pesten. Mondjuk mindegyik résznél volt viszonylag közel egy kutyafuttató meg zöld rész. Bár én biztos ettől rosszul lennék,hogy kevés helyen lehet szabadon,kevés a zöld terület. Nyilván ez függ melyik rész.


Én Bp mellett lakok egy városban,lakásban. 5 percre van egy park utána erdő,mező stb minden reggel és délután (most már, nyilván télen nem tudok menni) kiviszem a kutyáimat,szabadon rohangálhatnak ha találkozunk kutyással akkor van játék bandázás.


Semmi pénzért nem költöznék Bp-re, ott nem lenne ekkora szabadsága a kutyáimnak. Autóba ülve is 10 percen belül teljesen zöldövezetekben vagyunk ahol van erdő,mező,tó tök jó kiránduló helyek. Bár nyilván ezek hétvégére maradnak.

2023. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!