Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tetszik ez a név? Van valami...

Tetszik ez a név? Van valami más ötleted?

Figyelt kérdés
Emeline (emölájn). Lány csivavának szeretném. A barátaimnak nem tetszik. Szerintük nehéz kiejteni. :S Szerintetek?
2010. okt. 11. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik.
2010. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hívhatnád ennyi erővel Emlőnek is, nekem egyből az jutott eszembe. Szerintem iszonyat béna.
2010. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szép. De ilyen kérdést itt hiába teszel fel, megoszlanak a vélemények. :)

A Te kutyusod lesz, Neked kell elnevezned, nem másnak, Neked kell tetszen a név, ahogyan szólítani fogod. :)

2010. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor inkább már az Emike jobban illik hozzá. De te tudod!
2010. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igazuk van a barátaidnak mert ez a név tényleg elég bonyolult.Ha pedig leírva látják a nevet akkor nem tudják, hogy hogy kell kiolvasni

Válassz egyszerűbbet: Molly, Lizi, Lili

Remélem segítettem :)

2010. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elvileg a kutyának is egyszerűbb megjegyezni a nevét ha rövid. Ha neked ez tetszik akkor persze, add ezt neki.

De sztem egy kis csivavának jó lenne az Amy is, Édi, Cuki, Baba, Pici.

2010. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, nem valami praktikus, bár attól még becézheted eminek, de ha az utcán szólsz, hogy emölájn...nagyon rosszul fog esni neked, hogy kinevetnek...mi is bendegúznak neveztük el, de csak bendinek hívjuk, vagy egy ismerősöm brümhildát szóllítja brüminek...
2010. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mit szolsz a Mia, Mézi vagy a Daffni névhez?
2010. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én kutyusom hívták Miának. :) Aranyos név! Volt is egy szó vicc:

Egyik ismerősünk akkor látta először a kiskutyát. Aranyosan lehajolt hozzá és megkérdezte:

- Mi a neved? - mi meg erre rávágtuk hogy:

- Mia. :)


Mondjuk nekem ez az "Emölájn" is tetszik. :) Miért nevetnék ki? Én se nevetek azokon akik olyan idióta neveket adnak a kutyájuknak mint pl: Füllentő, Dögi, Pork, Pupi... :) -> ilyen nevű állatokat ismerek, és elég hülyén hangzik. Szerintem lehet ez a neve, ha később nem tetszik hívhatja Emi-nek, Emmá-nak...

2010. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt a nevet nehéz lesz a kutyának megjegyezni, válassz inkább 2 szótagút. Lehetne Emma vagy Mia, ahogy előttem már felhozták.
2010. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!