Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Osztrák-Magyar határon az...

Osztrák-Magyar határon az osztrák oldalon mennyire nézik hogy van e a kutyának útlevele?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel hogy “kell e”, hanem hogy tapasztalat alapjan mi a tényleges gyakorlat.

2023. jún. 9. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Én csak feltennék egy elméleti kérdést: ha itt 9-en azt mondják, hogy lesz*rják, 1 ember szerint meg neki megnézték, akkor nekivágsz az útnak 90%-osnak gondolva a siker valószínűségét, és lesz kifogás, ha pont téged pécéznek ki?



Egyébként Hegyeshalomnál pl. ember sincs legtöbbször.

2023. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

8-12.000 ft körül van egy útlevél, egyszeri költség (gondolom az oltásán nem spórolsz), miért kell ezen rugózni?

Ha számít, hogy ne kobozzák el, akkor kell, ha nem számít akkor nem kell, ilyen egyszerű.


Én sem hallottam még senkitől, hogy kérték volna, de amikor olyan a helyzetbe kerül az ember, hogy jó lett volna, ha nála van, akkor meg mindenki más a hibás. (Nem csak a határ miatt vinném magammal. Az osztrákok alapvetően szigorúbbak a kutyatartást illetően...)

2023. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Még soha nem kérték a határon a kutya útlevelét. De 0-24-ben ott vannak a határőrök és lassítani kell mellettük. Szúrópróbaszerüen ellenőriznek. Én nem szivóznék egy tízezres útlevélen.
2023. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Arról nem is beszélve, hogy ha kint baja lesz a kutyának ez az első, amit az állatorvos kér.
2023. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
A kormány szabadon engedte az embercsempészeket a börtönökből, válaszul az osztrákok szigorúbb határvizsgálatokat ígértek a magyar osztrák határon. Ez gondolom mindenre ki fog terjedni, úgyhogy én most nem kockáztatnék.
2023. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Vonaton minden evben kertek es atneztek a kutya utlevelet is.

Az osztrakok mindenben szigorubbak! Mindenkepp vegyel utlevelet!!!

2023. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Schengen határnál még az embereket is csak futúlag vizsgálják de lehet a kutyákkal más a helyzet.
2023. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es az osztrák-magyar határ nem schengeni határ...
2023. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
67%
Szia. Mi mindig a kiskutyankkal utazunk. Baratnom 8 eve ingazik, meg soha egyszer sem kertek el tole. Ennek ellenere mindig nalunk van az utlevel, sosem indulunk el nelkule, ugyanazert amiert egy gazpisztolyt tartok az agy alatt. Inkabb legyen es ne kelljen hasznalni, mint hogy nincs mikor kene. :)
2023. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sűrűn járok át...volt már hogy nézték.
2023. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!