Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől vérzik a kutyám nemi...

Mitől vérzik a kutyám nemi szerve? Olyan, mintha menstruálna.

Figyelt kérdés

Nem menstruál: 6 éve ivartalanították. Beszéltem állatorvossal telefonon, de semmi konkrétat nem tudott mondani látatlanban.

Folyamatosan csöpög, ha megrázza magát, főleg. Előtte egyedül volt itthon, a lakásban nem találtunk vérnyomokat, akkor kezdte, amikor megjöttünk.

Epilepsziás, nem tudom, ennek bármi köze van-e hozzá, erre gyógyszert kap.



2023. jún. 11. 19:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

9 éves menhelyes kutyus, beagle, de nincs róla papírja. Kint és bent is lehet, kutyaajtaja van.

Épp vedlik, de ezt minden évben kétszer megteszi, nem gondoltam bele többet.

Nem tudom, mi lehet még releváns információ.

2023. jún. 11. 19:12
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem szúrta meg valami? Esetleg nem mehetett bele toklász? Orvoshoz kellene vinni
2023. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkor lehet nem látatlanban kellene konzultálni az orvossal.
2023. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Lehet betegsége, ha a méhét nem vették ki az ivartalanításkor, csak a petefészkét, akár méhrák. Vidd orvoshoz.
2023. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elvisszük orvoshoz, csak könnyebb lenne holnap reggel, addig próbálok valami információt szerezni, hátha megússzuk az ügyeletet...

Akit hívtam, az az orvos vidéken van.

Igyekszem mindent megtenni érte, azért írtam ide is

2023. jún. 11. 19:18
 6/13 anonim válasza:
88%
Orvoshoz kell vinni
2023. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Menhely rol kutyát hozni olyan, mint piacrol Armani inget venni :D
2023. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Mienknek is csopogott, mehrakja volt. El is vitte szegenyt :(
2023. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
#7 ezt csak olyan mondja aki arra veszi a kutyát, hogy szép instafotókat csináljon vele, nem azért, hogy egy szegény, otthontalan jószágnak családot adjon.
2023. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Update, hátha másnak is lesz ilyen:

Köszi a válaszokat! Végül két állatorvossal is beszéltem, és bevittük ügyeletre. Nem belülről jött a vér, a pérájánál van neki egy csomó, és további kivizsgálásokra van szükség, holnap megyünk a saját dokinkhoz.

7: ezt tényleg minek kellett? :( Ő a legcsodálatosabb kutyus, akivel valaha találkoztam, nem tudom, miért lenne rosszabb attól, hogy nehéz élete volt. A kutya nem tárgy, hanem élőlény

2023. jún. 14. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!