Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám megkapta a babézia...

Ha a kutyám megkapta a babézia elleni szert, és nem fájt neki, ne hányt, nem volt semmi negatív dolog, akkor is lehet babéziás?

Figyelt kérdés

2023. jún. 19. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak anno tévesen adták be a babézia elleni szert, és őt kiütötte, nagyon rosszul volt, pedig nem volt babéziás, csak az orvos félrekezelte... Szóval ebből is kiindulva, szerintem az, hogy nem okozott semmilyen mellékhatást, nem jelenti, hogy nem babéziás, de az sem, hogy igen. Alapból a hányás, hasmenés csak egy mellékhatása az injekciónak, nem kötelező minden kutyánál kijönnie, csak igen gyakori mellékhatás.
2023. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok. Szóval na, maga az injekció mellékhatása lehet a hányás, hasmenés, stb. De annak, hogy kijön-e a mellékhatás, semmi köze ahhoz, hogy a kutya tényleg babéziás-e vagy sem. Egyszerűen erős szerről van szó, és mint sok más erős hatóanyagú gyógyszernél, ennél is meg vannak az előfordulható mellékhatások.
2023. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!