Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Próbáltátok már a FanaDog...

Próbáltátok már a FanaDog pisiszőnyeget kölyökkutyának? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nemrég találkoztam a hirdetéssel, hozzám pedig jövő hónap elején érkezik a kiskutya. Korábbi kutyusomnál eldobható kutyapelenkát használtam, ami tulajdonképpen jól működött, csak hát kevésbé gazdaságos és nem környezettudatos. Viszont ez a pisiszőnyeg a gyártó honlapján annyira tökéletesnek van bemutatva, hogy az nekem kicsit gyanús...

#kölyökkutya #pisiszőnyeg
2023. júl. 14. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
A szobatisztaságnál nincs gazdaságosabb.
2023. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván, és ez is lesz a cél, de a kiskutya 8 hetesen fog érkezni, az első hetekben az utcára sem vihetem majd le, vagyis egy ideig kelleni fog a pelenka.
2023. júl. 14. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Egyrészt ne szoktasd pelenkára, másrészről meg én nem javaslom az ismeretlen hátterű helyről való vásárlást, az összes értékelése csak a saját oldalán található meg. Semmi más infó nincs róla sehol, és a kapcsolatnál gyanús az is, hogy nincs telephelyük, csak email meg telefon.
2023. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló! A válasz második felével tökéletesen egyetértek, nekem is ez gyanús, ezért lennék kíváncsi olyan ember véleményére, aki már kipróbálta. Azt viszont nem tudom, hogyan lehetne pelenka nélkül megoldani az elejét. Lehet, hogy az én infóim elavultak, de néhány éve a másik kutyámnál azt mondta az állatorvos, hogy egyáltalán nem vihetem ki, amíg meg nem kapja a szükséges oltásokat, valahová viszont addig is pisilnie kell. A pelenkáról való leszokás korábban sem volt gond, bízom benne, hogy most is gördülékenyen fog menni.
2023. júl. 14. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Örülök, hogy az előző kutyáddal szerencséd volt, de érdemes tudni, hogy nem ez az általános, és soha nem fognak tudni különbséget tenni pelenka és szőnyeg között, pláne, ha valaki olyan okos, mint a fanadog ötletgazdája, és színes pelenkákat gyárt.


Az én kutyámat sem lehetett vinni négy hónapig, mert még beteg is lett, úgyhogy tolódtak az oltásai. Mi felszedtük a szőnyegeket és takarítottunk. Onnantól, hogy mehetett le, két hét alatt teljesen szobatiszta lett.

Nem a világ vége, ha az első hónapokban össze-vissza intézi a dolgát a kiskutya, és úgy kell takarítani, elvégre ezt vállalja az ember, amikor kölyökkutyát vesz.

2023. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Igazabol ez egy moshato szonyeg. Ha tulajdonkeppen nem ereszt, es nem lesz pisis alatta a fold, akkor mukodhet. Tobb darab is kellhet belole, meg ha naponta mosod is, szerintem 1 napot nem lehetne vegigvinni egy darabbal es annak meg is kell szaradnia.


De az tuti, hogy nem szagmentes, ez kizart dolog, es mivel nagyon hasonlithat az anyaga minden egyeb karpitos dologhoz, ezert lehet, hogy csak arra szoktatod a kutyat, hogy hugyozhat barhova, ami takaro, kanape, szonyeg.


Mondjuk ugye a sima eldobhatossal is ez lehet a baj, de annak legalabb az anyaga talan nem hasonlit semmi mashoz :D


En nem itelem el habzo szajjal a pelenkat, habar kolyoknel nem, de idos, kutyanal hasznaltam, aki mar max csak 2 orat birt ki pisi nelkul, mi meg dolgoztunk, nala mukodott, ra tudott szokni.

2023. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
En az idos, 16 eves kutyamnal vizallo lepedot hasznaltam. Kb 10e ft volt egy 160*200-as meret, elvittem varronohoz, csinalt belole 9 db 50*65-os moshato pelenkat
2023. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Semmi baja nem lesz, ha naponta háromszor két percre kiviszed, amíg elvégzi a dolgát.
2023. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!