Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napi 2* 1-1,5 óra kint elég...

Napi 2* 1-1,5 óra kint elég egy labradornak? Lakásban lesz tartva.

Figyelt kérdés

Nem a lusta hordó testű küllemvonal és nem is a kőkemény munkavonal, valahol a kettő között, de van benne élet, elég aktív, egy családtól van, nem hivatalos tenyésztőtől, rokontól kaptuk.

Osztottam, szoroztam és arra jutottam, hogy munkanapokon ennyi jutna rá. Igyekeznék ezt a napi 2-3 órát aktívan eltölteni vele, játék, futtatás, tanítás.

Amelyik napokon nem dolgozom, fél nap is vele tudnék lenni, vinném kirándulni, úszni, kutyasuliba bandázni.

Lesz sok játéka, hogy itthon elfoglalhassa magát és lehetőleg ne a kanapét, széket, asztalt, ajtófélfát rágja szét.

Szerintetek elég lesz neki, boldog lesz?



2023. júl. 16. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem kölyök, akkor már ha ennyi időt fogsz vele foglalkozni nagyon boldog kutya lesz
2023. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még ezeken kívül napi 1-2 eü séta kellene, de amúgy rendben lesz
2023. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, természetesen nem csak 2* lesz levive, ez csak a rendes séta rész, ezen kívül lesz még egy eü séta, de azt nem számolom bele.

Oké, hogy felnőttnek elég lesz, de kölyöknek mennyi idő kéne egy nap a fárasztásra és hányszor egy nap? Gondolom többször keveset, ahogy eszik is, de kb?

2023. júl. 16. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kölyköt 3-4 óránként le kell vinni, főleg az első egy-két hónapban, ha szobatiszta kutyát szeretnél. Fárasztás meg kajaidőben fél-egy óra.
2023. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, és készítsd elő a tárcádat, mert "rokontól kapjuk" - ergo fogalmad sincs, milyen, később előjövő betegségei lesznek, amik kezelése nem két fillér :(


Oké, oltás van, chip lesz, de leszűrve a genetikai problémákra már gondolom nincs, éppúgy, mint a szülei sem.


Ezt nem rosszindulatból írtam, hanem mert könnyen mehetnek a 200 ezrek, ha valami komoly betegséggel rendelkezik, amiről a rokon sem tud.

2023. júl. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!