Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utazásra, kirándulásra alkalma...

Utazásra, kirándulásra alkalmas minimum közepes méretű, de inkább nagytestű, aktív fajták? Ha alkalmas őrző védőre és nem hullik annyira a szőre az előny

Figyelt kérdés
Tudom, lehet ellentmondásos, de a kisebb kutyákat nem annyira szeretem, a nagyok a kedvenceim. Ha emiatt nehézségem lesz, ezt bevállalom. Amúgy az amerikai akita a kedvencem, de az brutálisan vedlik és szerintem nem is nagyon viselné jól a melegebb nyári napokat.
2023. aug. 6. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a schnauzer lenne a legjobb
2023. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen módon szeretnél utazni? Autó, tömegközlekedés?
2023. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyobb méretű lakóautó
2023. aug. 6. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Beauceron, hovawart, groenendael, tevrueren, dobberman, bouvier, vagy amit már írtak, a schnauzer.


Az akita pár országban tiltólistás, ezt is figyelembevenném a választásnál.

2023. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Schnauzer,Airdale terrier,Orosz fekete terrier.
2023. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A schnauzer szőrét rendszeresen kell ápolni, nyírni, azt is számításba kell venni.

A cane corso rövid szőrű, én azt is javaslom. Nálunk jár egy a kutyafutiba, nagyon jó természetű kutya, barátságos, de ugyanakkor nagyon jó őrző-védő is. Amúgy egy játékos lakli kamasz.

2023. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!