Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy a 2 kan...

Mit tegyek, hogy a 2 kan kutyusom ne menjen ossze?

Figyelt kérdés
Szisztok van két 3honap koruli kuytusunk, testverek. Mind2 kan. Az aojuk boxer az anyjuk kaukazusi. Neha osszemennek es nehez oket szetszedni. Ugy tudom ez azert van, mert igy dontik el ki lesz a "falka vezer" Mit tegyek ilyenkor? Azt kell latniuk, hogy en vagyok es akkor nem mennek majd ossze? Tippek? Tanacsok? Koszonom elore is

2023. aug. 7. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, 3 hónaposan nem a falkavezerseget akarják eldönteni, én azt gondolom, hogy leginkább csak játszanak, lehet kicsit durvábban. De mivel nem írtál semmi részletet, így nehéz segíteni.


Ha ennyire nem értesz a kutyakhoz, nem tudom minek kellett egyből 2 kölyök, ráadásul hímek, ráadásul nem egyszerű fajtakbol...

2023. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem jatszanak, mert osszevesznek dolgokon pl egy fuszalon. Egyebkent okosak, mert sok minden megy nekik csak most kezdtek el egymasnak menni es erdekelne, hogy akinel volt ilyen az mit csinalt? Mi a legjobb ilyenkor?
2023. aug. 7. 16:17
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, ha amint az oltások megengedik, elmész velük kutyaoviba, ott segítenek megtanítani, mit kell tenni. Nem volt egyszerre két egyidős kölyökkutyám, de pl. a most fiatal kutyám is összeveszett még a tenyésztőnél az alomtestvérével, és a tenyésztő közbeavatkozott, ha azt látta, hogy eldurvulnak a dolgok. Következetesen ezt kell tenni, és megtanulják idővel, hogy meddig mehetnek, a hogyanban pedig sokat segít a kutyaovi, kutyasuli. Rangsorviták inkább majd kamaszkorban várhatók, addig jó lenne, ha felkészülnél ezekre.
2023. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Egy baratom azt mondta hagyjam ilyenkor, mert most dontik el ki lesz a falkavezer es akkor felnotkent nem fognak verekedni, de hat addig szetszednek egymast szerintem. Ugyhogy abban bizok, hogy ha kozbe avatkozunk ilyenkor es rajuk szolunk igy idovel megtanuljak .
2023. aug. 7. 16:34
 5/19 A kérdező kommentje:
Sajnsk nekunk nincs a kozelben kutyaovi:(
2023. aug. 7. 16:36
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A barátod hülyeségeket beszél, amit nem kell elhinni, szakemberre hallgass, ne mindenféle sületlenséget csaholó jöttmentre.
2023. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

"Sajnsk nekunk nincs a kozelben kutyaovi:("


Hát akkor utazol.

2023. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De még nincs kocsim. Felkéne menni buszmegálló aztan buszoszni utana vonat ha ugy jon es meg utana megint menni . Eleg szar helyen lakunk
2023. aug. 7. 17:44
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
És állatorvoshoz például hogy viszed őket?
2023. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Itt van 10percre és kijön
2023. aug. 7. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!