Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mostanában nem eszi...

A kutyám mostanában nem eszi meg egyből a kaját amit adunk neki, hanem csak órákkal később. Tápot kap és csirkefarhátat és néha egy kis tésztát vagy ha van vmi maradékot (olyat, amit ehet). Napi 2x eszik,szerintetek baja van? Vagy csak szimplán unja?

Figyelt kérdés

#kutya #evés #Unja? #Féléves lesz a kutya
2023. aug. 9. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég éhes, lehet túl sokat kap. Eléteszed, vársz 5 percet, ha nem eszi meg, következő kajálásnál megkapja.


Tésztát szerintem felesleges adni neki.

2023. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Miénk is ugyanezt kapja és szerintem unja mert ő is csak később eszi meg..
2023. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm a választ!
2023. aug. 9. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Elég baj az, ha előtte hagyjátok az ételt, hogy később megegye. Ahogy az első mondja, leteszed, kap 5 percet, ha nem kell neki, elveszed, és legközelebb csak a következő etetési időben kap enni.
2023. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Ja, és olyan nincs, hogy "unja" és azért nem eszik. Éhes kutya eszik. Ha nem elég éhes, vagy tudja, hogy válogathat, később is ott lesz az étel, esetleg kap valami finomabbat - na az a legbiztosabb recept, hogy válogatós kutyát nevelj.
2023. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anettbp válasza:
100%
A tészta szerintem is felesleges. Mindig séta után adj nek enni és gondoskodj róla, hogy kiszaladgálja magát.Ételt órákig valóban nem jó ötlet kinn hagyni neki, mert nem fogja összekapcsolni azzal, hogy ez a vacsi.
2023. aug. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!