Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha a kutyám nem szeret...

Baj ha a kutyám nem szeret játszani?

Figyelt kérdés
7 éves beagle kutyám van és nem szeret játszani. Kölyök korában szeretet de mostmár mintha kinőtt volna belőle. A másik kutyánk viszont imádja a játékokat főleg a kötélhúzást. Néha még sikerült is rávennie az én beaglemet hogy beszáljon, de az esetek többségébem csak szaglászik. Más kutyákkal sem szeret játszani csak szaglássza őket majd megy tovább. Mi lehet ennek az oka?

2023. aug. 9. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, minden kutyának saját egyénisége van.

Ha kedve lesz fog játszani nem kell erőltetni.

2023. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két beagle kutyám van, egyik sem szeret játszani. :D Néha rájön mindkettőre az 5 perc, amikor akarnak, de amúgy ők se nagyon ez a kötélhúzós, labdázós stb kutyák. Szerintem amúgy nem baj. Minden kutya külön egyéniség.
2023. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy olyan beaglet ismerek aki nem szeret játszani se más kutyákat se semmit gyakorlatilag. Tök nyugis, de elvan magának. Jutalomfalatot imádja mindig kunyerál.
2023. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból nem szeret játszani, az nem baj. Ha hirtelen viselkedésváltozás, az már utalhat problémára.
2023. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes, eddig minden beagle, akit ismertem, kb 10 éves koráig ugyanolyan őrült volt, mint néhány hónapos korában, az enyém 12 éves koráig is bolondozott.

Azt hittem ez a beagle legfontosabb ismertetőjegye, hogy kb örök gyerekek.

2023. aug. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz nem beagle, de az én kutyám sem szeret játszani. Kiskorában vettünk neki csomó játékot, de már akkor sem foglalkozott velük. Az összeset eltüntette inkább 😂 Ma már 8 éves soha egy labdát vissza nem hozott életében, eldobtam előtte és csak nézett illetve egyéb más játék sem kellett neki soha. Eleinte sosem tudtam ezt megérteni; mivel előző kutyám élt halt a jàtékokért. De ő ilyen, szerintem nem probléma, látod többen is írták, hogy vannak ilyen kutyák
2023. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Enyém sem szeret játszani. A suliban a vizsgán az apportra 0 pontot kaptunk. Egyszerűen én ugráltam a játékkal lelkesen, ő meg úgy nézett rám, mintha azt akarta volna mondani, hogy "Ha lenyugdtál, szólj!".

Itthon is van egy csomó játéka és nem törődik velük. Talán kéthavonta egyszer ha valamin nagyon fellelkesül felkap egy játékot, aztán 3 mp után elhajítja és kész, ez volt a játék, utána a játékai érintetlenül hevernek tovább hónapokig.

A futtatón is inkább csak szaglászik, belemegy a játékokba persze, de hamar elunja és megy inkább szaglászni.

A többivel viszont nincs gond. Hozzám egészséges értékben bújós, nagyon jól kijön a gyerekekkel, mindent eltűr amit az orvos csinál, gyorsan tanulja a feladatokat. Itthon csendesen elvan, nem bújik el, de ő jobban leköti magát egy rágcsával vagy az alvással.

2023. aug. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!