Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 20 fokban kint megfázik a...

20 fokban kint megfázik a vizes kutya?

Figyelt kérdés
Ma megszeretném fürdetni a shiba inum, viszont ilyen 20-22 fok lesz egész nap és a hétre nem is mondd mást. A házban fürdetem és kb. 1-2 órát bent is hagyom, hogy száradjon, viszont nem szereti bent így kiszoktam engedni. Annyira nincs meleg és nem is süt a nap, nem tudom megfázna-e.

#kutya #shiba inu #kutya furdetes
2023. aug. 10. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Kutya baja nem lesz
2023. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam szárítani a kutyámat hajszárítóval, az nem opció nálatok?
2023. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ez szerintem tartás és talán fajta kérdése, a háztáji kutyák bírják az esőt és a hideget is. De egy panel kutyánál lehet más a helyzet.


Nekem 0/24 kint van a kutya az udvaron. A 13 éve alatt egyszer nem fázott még meg.

2023. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eselye nincs megfazni. Nalunk siman elmegy furdni a helyi patakba meg fel is frissul tole. Hajszaritozni szoktuk, de nem a kutya miatt, hanem a lakas miatt, mert nyilvan megrazza magat nem is egyszer.
2023. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egy nagy testű van egy keverék, télen nyáron kint van! van nagy jó háza, de nem megy be! pedig a kaját is egy időbe direkt behajintottam hogy bemenjen, de nem! kihozza a kaját és ennyi.
2023. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megfázni. Töröld át fürdés után és pár órát ne menjetek még ki. Hajszárítóval is megpróbálhatsz ráfújni alacsony fokozaton, de azt az enyém személy szerint utálja, szerintem elég a törlés és utána pár óra bent.
2023. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Az én németjucim mínusz 5 fokban is megfürdik, ha engedem. Soha semmi baja tőle. Fut egy jót, és rendben van minden.
2023. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!