Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lány kutyának lehet azt a...

Lány kutyának lehet azt a nevet adni, hogy Milo?

Figyelt kérdés
Vagy az fiú név?

2023. aug. 11. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Milo alapból fiú név, de amúgy olyan nevet adsz a kutyádnak, amit csak szeretnél, ez sem kizáró ok.
2023. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiú, de igazából tök mind1, a kutyát nem fogja zavarni!:😀
2023. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
A Miló, egy szláv eredetű férfinév (Milán, Milos, Milivoj stb.) rövidült alakváltozata. Nem igazán illik egy szuka kutyához.
2023. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem, törvény tiltja!
2023. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Falusi nagyapám mesélte régen, de amint látom, még mindig megtalálható (csak akkor még "ne bujj el" volt a harmadik):

[link]


A papnak van 3 kutyája: Látlak, Cigány, Nebújj.

A pap hívogatja őket, de közben a cigány megy lopni.

- Látlak, Cigány, Ne bújj!

A cigány elbújik a farakás mögé.

- Látlak, Cigány, Ne bújj!

A cigány elbújik a ház mögé.

- Látlak, Cigány, Ne bújj!

A cigány elbújik a kerti budiba és a pöcegödörbe bemászik.

- Látlak, Cigány, Ne bújj!

Mire a cigány:

- Látod az apád f...t! Nyakig ülök a szarban!

2023. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutyának nem számít, ismerek fiú nevű szuka kutyát, hallgat a nevére, nekünk, embereknek fura csak. Egyébként lehetne Mila is, az lány név.
2023. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Szigorúan Tilos!
2023. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Itt a brüsszeli propaganda eredménye.
2023. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Mila,Milli,Milana,Milena,Miléna,Kamilla,Kamília/Mília
2023. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem értem, hogy mit jelent az, hogy LEHET-E. :) Én a kutyámnak olyan nevet adtam, ami képzeletbeli szó, jelentése sincs, egy nyelvbotlásból jött, de tetszett a hangzása, ezért ezt adtam neki. Soha eddig nem jött ide az állatvédelem, hogy megmossa ezért a fejemet, a rendőrség sem bírságolt meg érte, a kutyasuliba is felvettek minket. :) Hogy miért? Mert nem tilos annak elnevezni a kutyámat, aminek szeretném. :) Attól, hogy van egy kan kutyám nem vagyok köteles Bodrinak, Morzsinak, Kishercegnek vagy egyéb létező kutyanéven elkeresztelni őt.

Nyilván ha a nő szül egy kislányt, ne nevezze el ASDFJKLÉnak vagy Pistának, mert nem fogják így bejegyezni őt. De egy kutyánál nincs az, hogy te elviszed az állatorvoshoz, hogy most fogadtad örökbe és Milonak hívod, mire az állatorvos azt mondja, hogy bocsánat, de ez fiú név, ezért keress neki más nevet. Úgy nevezed el, ahogy szeretnéd. Ha azt mondod, hogy Kismacskának hívod, azt is elfogadják az orvosnál, max megmosolyognak. Nyilván ott is vannak persze határok, de azok már a durva esetek, aki k.urvának, Pénisznek, Rühes dögnek, stb keresztelné el a kutyát, de aki tényleg ilyet tenne az agyilag gagyi, nem gadinak való - és valljuk be, a Milo ettől az esettől fényévekkel messze van. :)

2023. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!