Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap kezdett el a kutyám...

Tegnap kezdett el a kutyám tüzelni, mit tennétek még be neki pluszba?

Figyelt kérdés

Szoba kutya, ágyban alszik és tegnap délután vettük észre hogy vérfoltos a lepedő és egyből tudtuk hogy az első tüzelés.

Bevallom őszintén, hogy még nem számítottam rá így annyira rá sem készültem, viszont egy régi bugyimnak kivágtam a hátulját a farok résznél illetve kicsit vettem be belőle hogy jó legyen rá és ráadtam. Egyből csináltam kettőt ugye váltásnak.

Na most ez teljesen jól is működik meg hálistennek el is fogadta és nem piszkálja viszont csórikám annyira vérzik, hogy átázik. Annyit gondolkoztam rajta hogy mégis mivel kellene kiegészítenem de nem tudom és ebben kérnék tanácsot.



#Elsőtüzelés
2023. aug. 12. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni tuzelobugyit barmelyik fressnapfban, egy olyat szerezz be, ha tudsz.
2023. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak vettünk tüzelőbugyit. Volt hozzá három betét, amikor elfogyott, akkor méretre vágott tisztasági betétet raktam bele.
2023. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De ha jol emlekszem, nem is tart tovabb par napnal ez a verzes, utana csak igen kellemetlen szaga lesz, ami a kanokat vonzza, en viszont be tudnek hanyni tőle. :D Ivartalanitasig meg varjatok kb. 6 hetet tuzeles vegetol, utana mar pont optimalis, megszunik az ivarszervek belso duzzanata, verbosege is.
2023. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ragassz bele kicsit vastagabb tisztasági betétet és azt cserélgesd.
2023. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tisztasági betétet tegyél bele
2023. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ohh nagyon szépen köszönöm:)

Pont jövőhéten lett volna az ivartalanítása egyébként:/

2023. aug. 12. 13:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!