Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni, ha a...

Mit lehet csinálni, ha a szomszédot ugatja a kutyám a kerítés mellett, azt meg idegesíti és odít vele, hogy kussoljon meg tünjön onnan a francba?

Figyelt kérdés

Valamit ott csinált, úgy láttam permetezett, attól félek egyszer lefújja vele vagy hozzávág valami követ "véletlenül", mert utálja a kutyákat.


Ilyenkor illene elhívnom onnét vagy ki sem engedni, ha ilyen a szomszéd?


2023. aug. 12. 18:10
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Mármint nyilván akkor nem kieengedni, ha a szomszéd ügyködik a kertben.
2023. aug. 12. 18:12
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Zárt kerítést kell csinálni megfelelő magasságig.
2023. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Illene rászólnod a kutyára, a szomszédtól meg elnézést kérni a kutya viselkedése miatt.
2023. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
28%

Ilyen távirányítós elektromos nyakörv kell rá..


Lehet a kutyára is kéne egy, de azon lejjebb csavarva az áramerősséget..

2023. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Hát, ha otthon vagy és hallod a konfliktust, az a minimum, hogy elhívod onnan a kutyát... Gondolom szilveszterkor sem hagyod, hogy ugassa a tűzijátékot, vagy egész éjjel nyüszítsen félelmében. Szomszéddal nem nagyon tudsz mit kezdeni, és amíg nem ér a kutyádhoz, addig feljelenteni sem tudod. Mellesleg megjegyzem, a szomszéd melletted él, elég nagy baj, ha a kutyád nem tanulta meg, hogy mindennapos jelenség az életében.
2023. aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%
Szólj rá a kutyádra. Én se szeretem, ha megugatnak a szomszédból. Elsősorban is FÉLEK. Senkinek sincs joga engem arra kényszeríteni, hogy féljek a saját kertemben. Másrészt fáj a fülem tőle, felesleges zaj, stb.
2023. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
97%

Kutyarajongóként mondom, hogy ez esetben a szomszédodnak van igaza. Azt csinál a kerítése mellett, amit akar. Ha azt szeretné, akkor leterít oda egy pokrócot, és egész nap ott heverészik. A kutyádnak ebben nem szabad zavarnia.


Neked kell a kerítés saját oldalára valami árnyékolást, elhatárolást szerelni, a saját költségeden, mert a konfliktust a te kutyád okozza.

2023. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%
Takard el végig nádszövettel , ha az a te oldalad nem kell ra engedély .
2023. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
65%
A legegyszerűbb ilyenkor az összebarátkoztatás lenne, de szerintem a szomszéd nincs ehhez eléggé szocializálva.
2023. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
#9 Meg a kutya sem, elvégre az ugatja a szomszédot.
2023. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!