Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van egyre több izompitbu...

Miért van egyre több izompitbull a belvárosban?

Figyelt kérdés
És miért póráz nélkül sétálltatják őket?

2023. aug. 19. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem azért népszerűsödnek, mert a legaranyosabb és emberszeretőbb fajta kb az összes közül - és erre kezdenek sokan ráébredni, átlépve a sztereotípiákon.
2023. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Mert olyan kis husimucik, és jól meg lehet őket dögönyözni. <3
2023. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Mert matricakutyák, kanapékutyák, de mégis lehet velük nagyokat sétálni éjszaka a nyugodt, csendes városban és félned sem kell mellettük.
2023. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De veszélyesek, az összes statisztika ezt mutatja
2023. aug. 19. 12:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Maximum bull típusú van, pitbullból nem sokat látni. Az izom pitbull mit jelent?
2023. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azok a példányok, amik úgy néznek ki, mintha szteroidon lennének
2023. aug. 19. 13:16
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Én szoktam a belvárosban mászkálni, de nem tudom miről beszélsz. Ha szimplán a nagy darab kutyákról akkor ők kövérek. Ha az izmosakról akkor örülni kéne neki, hiszen ők már egészégesebb, mozgalmasabb életet élnek, olyat amilyet a fajta alapvető természete megkíván.
2023. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Irdatlan Infláció ***** válasza:
100%
Nyugi nem szteroidon vannak tartva. Bár pitbullt tényleg csak elvetve látni, inkább amstaffot és annak a keverékeit.
2023. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert egyre többen jönnek rá hogy ezek nem kanapékutyák nagy aktivitásuk van és nem hizlaljàk malacra. Nagyjából ennyi a magyarázat. Mondjuk személy szerint elég siralmasnak tartom hogy ez még csak most kezd eljutni szélesebb tömegek agyáig.
2023. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Én inkább, nagy ingatlanok, telkében szoktam látni pitbull kutyákat,egy komoly házőrző család védő kutyáról beszélünk. A belvárosban nem nagyon láttam,szóval nekem még új a téma
2023. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!