Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak miért kell szinte...

Hokedli pörkölttel kérdése:

Kutyáknak miért kell szinte minden éjjel beszélgetni?mi a francért nem alszanak ilyenkor?

Figyelt kérdés
2023. aug. 23. 02:43
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Már megint egy #felmegyekanetrehőbörögniakutyákról-kérdés...
2023. aug. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
1#ez igy nem teljesen igaz.Ez inkább a napi cukiskodok a kutyuról kérdés lesz.
2023. aug. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs beszélgető kutya!!
2023. aug. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Enyém velem beszél. Minden nap lefekvés előtt elmondja , hogy milyen napja volt, holnapra mit tervez, melyik szuka jön be neki stb... . Ez kb 23 órától hajnali 1 ig megy.
2023. aug. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért, hogy letesztelják, hogy alszol e.
2023. aug. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert olyanok mint a ciguk
2023. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a meleg miatt nappal az összes döglik, éjjel élednek fel.. Felénk is napközben egy hangjuk sincs, szinte el vannak bújva. Este meg éjjel vakkantas, ugatas.. Kellemes így aludni, mert persze ugye ablakok nyitva..
2023. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jufma válasza:
Mert a kutyák gondolnak azokra az emberekre, akik nem tudnak éjjel aludni, és szent meggyőződésük, hogy azokat szórakoztatniuk kell... Ha a gazdijuk szórakoztatná őket, biztosan nem unatkoznának! Nekem is volt 3, ha aludtam aludtak, ha felkeltem, fent voltak...
2023. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!