Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyának a műtőasztalon...

Ha a kutyának a műtőasztalon megáll a szíve, megpróbálják újraéleszteni?

Figyelt kérdés

tegnap műtötték a kutyám a műtét végén megált a szíve de mondták hogy ujraélesztették de nem jártak sikerrel.

az lenne a kérdésem hogy ha megáll a szíve tényleg megpróbálják újra éleszteni? vagy csak nekem mondták mert én rákérdeztem,


2010. okt. 17. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden orvos felesküdött, az állatorvosok is. Biztos vagyok benne, hogy próbálták a kutyust újraéleszteni.

Nem mondanak le róluk olyan könnyen.

Fogadd részvétem.

2010. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. okt. 17. 08:24
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Megpróbálják igen. Az én kutyámnak nem a műtőasztalon állt, meg, hanem az az orvosi rendelő udvarán, de még így is negyed órán keresztül próbálták újraéleszteni.

Nagyon sajnálom!

2010. okt. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy állatorvos mindent megtesz, hogy ,,élve" kerüljön vissza a gazdihoz a rábízott állat.

Egy részt mert erre esküdött fel, másrészt ez bizonyos szolgáltatás a részéről amiért pénzt kér. Egyiknek se érdeke, hogy belesz..jon az egészbe. Már csak a hírnév miatt se.

Sajnálom a kutyád! :-(

2010. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a kutyusodat:(

Amikor az én kutyámat ivartalanították, akkor nála is bradhycardia állt be, minden életfunkciója visszaesett, de őt sikerült visszahozni. Fél órán át lélegeztették.

Aztán helyreállt minden, és befejezték a műtétet.


Azóta sem tudom, hogy mi történt. Azt mondták, hogy a szíve nem bírta az altatógázt, de én már arra is gondoltam, hogy túlaltatták. Nem tudom. A saját dokink meghallgatta, és azt mondta, hogy egy kicsit lassabban ver a szíve, mint az átlagnak.


Biztos vagyok benne, hogy az orvosok mindent megtettek a kutyádért.

Az én kutyámat nem a saját dokink műtötte, hanem egy másik állatkórházban lett ivartalanítva. De a doktornő is sírt, amikor mesélte, hogy majdnem meghalt.

Ez nekik sem könnyű, és ahogy írták előttem is, az állatorvosok felesküdtek arra, hogy mindent megtesznek az állatért.

2010. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
én kutyusomnak is megállt a szive és 20percig próbálkozott az orvos az ujraélesztéssel de sajna nem sikerült benn voltam és láttam mindent.részvétem
2010. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!