Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Infúzió után, normális ha...

Ribizliii kérdése:

Infúzió után, normális ha nagyon fáradt a kutyus, és nagyon nedves az orra? Mennyi idő alatt szívódik fel a bőre alatt az infúzió?

Figyelt kérdés

2023. szept. 12. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az a biztos, ha felhívod az orvost. Ő tud ezekre a kérdésekre válaszolni.

Kaphatsz itt is mindenféle választ, ki tudja kiktől (akár egy 12 éves kettes tanulótól..nem tudhatod) csak nem biztos, hogy az úgy is van, ahogy mondja.

Az állat egészségéről /életéről van szó. Nem jó akárkire hallgatni.


Telefonálj az orvosnak. Egy perc alatt megtudod hozzáértő szakembertől , hogy aggódnod kell-e emiatt.


Nem jó ötlet az állat életét a gyakorin ki tudja kiktől kapott tanácsára bízni. Én nem tenném.


Ha arról kérdeznél mennyi ideig süssed a rakott krumplit az oké. Arra jó ez a hely.


Telefonálj.

2023. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Az infúzió egyből a vénáiba megy, nem kell felszívódnia :D

Egyébként ilyen kérdésben nekem se jutna eszembe ide írni.

2023. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha infúziót kapott ott azért nem kicsi a probléma. És igazán attól (is) lehet. Én arra emlékszem amikor én voltam olyan állapotban, hogy infúziót kellett kapjak, kb. utána még 2-3 órát nagyon fáradt voltam (pedig nem is volt olyan súlyos az állapotom, cask egy gyógyszer miatt kellett).
2023. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En meg arra emlekszem, amikor a macskam infuziot kapott akkor egybol jobban lett, nem rosszabbul.

Telefonalj az orvosnak.

Remelem jobban van a kutyus!

2023. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem minden esetbe vénába adják az infúziót. Amikor a kutya annyira ki van száradva, hogy nem találnak vénát, az infúziót a bőre alá juttatják és ezért annak tényleg idő kell, ameddig felszívódik.

Én azért felhívnám az orvost és megkérdezném, hogy ez normális-e.

2023. szept. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Rajtad és az orvoson kívül senki nem tudja, pontosan min ment keresztül a kutya, mire kellett infúziót kapnia stb... Normális lehet, hogy fáradt, már szimplán az állatorvosnál való látogatás is ki tudja meríteni őket, ha stresszelősebbek, még akkor is, ha egészségesek, de ha infúziót kapott, akkor pláne normális lehet. Én még bőr alá adni nem láttam infúziót, normál esetben vénába adják. DE minden ilyen kérdést az orvosotoknak kell feltenned, mert ő van tisztában a körülményekkel, és ő tud szakértő választ adni.
2023. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!