Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted melyik a legszebb...

Szerinted melyik a legszebb kutyafajta? Melyik a nagy kedvenc?

Figyelt kérdés
linkelj képet is :)
2010. okt. 17. 12:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

megint én: szarakodik a gép:

Bichon havanese: [link]

2010. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
keverékek! bár ők is fajtatiszták,de igazán szép,különleges színvilágú egyedek születnek!
2010. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
36%
nem a keverékek nem fajtatiszták, hanem fajtiszták. te most pont reciprok hibát követtél el, mint amit szoktak. De a kérdés az volt, hogy melyik a legszebb kutya fajta, tehát most hanyagoljuk a keverékeket.
2010. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

14:23, akkor mit szólsz mondjuk a maltipoohoz? két fajta kutya keveréke, új kutyafajtaként elnevezve..

nekem ezek a kedvenc kutyafajtáim, de eddig a legszebb kutya amit láttam egy keverék volt :)


csivava:

[link]

[link]

dobermann:

[link]

[link]

orosz agár:

[link]

bedlington terrier:

[link]

kínai kopasz:

[link]

kuvasz:

[link]

magyar agár:

[link]


áhh, fel sem tudom sorolni, de első kettő a kedvenc. :D

2010. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
56%
a maltipoora azt szólom, hogy egy nagy hülyeség. Mert nincs ilyen fajta, hogy maltipoo, csak egy maltipoonak titulált uszkár és máltai keverék, amit bármelyik menhelyen találsz, csak nem így hívják. Csak azért, mert a hülye tinip.csák, mint az a Miley Cyrus beszerzett egy ilyen kutyát, nem kéne menni a hülyeség után. Százszor szebb keverékek várnak gazdira, ingyen! És te képes lennél pénzt kiadni, egy ilyenért? Szörnyű4 Mint ez a doddle, meg puggle, meg mittomén milyen poo kutyák. Főleg a cockapoo...egy olyan szép és nemes fajtát mint a cocker spániel, elcsúfatni egy uszkárral, hogy kapjunk egy birkát? Már ne is haragudj te HÜLYESÉG!
2010. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
56%
bocsánat a "te HÜLYESÉG" az "tényleg HÜLYESÉG" akart lenni.
2010. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Akkor is a keverékek a legszebbek ők is kutyák ha nem tudtad volna! fajtiszták!! tanulgass még,rád férne!
2010. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Hát ezen a bedlington terrieren nagyot mosolyogta:D szerencsétlen milyen hülyén van megnyírva. Kíváncsi lennék milyen ha nem csinálnak belőle bohócot és hagyják a szőrét olyannak amilyen eredetileg
2010. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Mudi

[link]

Dobermann

[link]

2010. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Sztem a Husky.

[link]


[link]

2010. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!