Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnál ez miért van?

A kutyámnál ez miért van?

Figyelt kérdés

2023. szept. 19. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem azért, mert nem fárasztod le rendesen.
2023. szept. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Négy napja kezdődött, azelőtt semmi nem volt, éjszaka és nappal is a szoba egy sarkát vicsorítva ugatja (főleg este, perceken át), és közben hátrál is. Az kisasztalon kívül semmi nincs ott, valamint napközben odajön hozzánk, és a szemünkbe néz, de azt is félve, és közben a farka is jár. Minden oltást megkapott, teljesen egészséges.
2023. szept. 19. 07:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindennap játszom vele, sétálni is viszem sokat, a Tisza itt van a kertünk végén majdnem. Nagyon szeret a folyó partján sétálni, futni. De esténként bent a szobámban megváltozik.
2023. szept. 19. 07:48
 4/9 anonim válasza:
17%

Lehet hogy szellemet lát.

Ez főleg igaz lehet,ha régi házban laksz.

2023. szept. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit hall, vagy érez. A kutyáknak sokkal erősebb a hallása, szaglása, mint az embernek. Vannak ott kábelek a falban? Ha igen, esetleg azt is megnézethetitek. Rovarok? Pók? Nincs valami üreg, ahova beköltözhetett valami? Rágcsáló például?
2023. szept. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamit biztosan hall ott.

Nálunk két évvel ezelőtt volt az egyik szobában, a falban egy érdekes, rágcsáláshoz hasonló hang, elég hangosan. Hiába törtem a fejem, mi lehet az, két hónapba telt rájönni.

Az ablakcserénél el lett vágva a régi tévés koaxkábel, ami a külső falon volt lehozva a padlásról a redőnytokon keresztül a szobába. Teljesen el is felejtettem, mert nem hiányzott, és nem is nézegettem felfelé, hogy észrevegyem.

Fél év múlva elengedett a rögzítés, és a szél a falon mozgatta a kábel behajlított végét. És a szigetelés miatt annyira visszhangzott, hogy bentről úgy hallatszott, hogy a falból jön a rágcsálás.

2023. szept. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmilyen vezeték, és állat nincs ott a falban, rendszeresen takarítunk, de viszont épp most a mérőmmel megmértem, hogy a közelben lévő cukrászda egy berendezése 16hz hangot bocsájt ki (a szomszéd utcában). Ez ugye infrahang, talán megtaláltam a választ??
2023. szept. 19. 11:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek rágcsálók. a 4-es meg hülyeséget írt. Szkeptikus vagyok
2023. szept. 19. 11:10
 9/9 Kólauborkával ***** válasza:
95%

Hirtelen nem találtam olyan forrást amit hitelesnek fogadnék el, de több találatot is leltem amiben állítólag 5Hz felett már hallják a hangokat.

Tehát elöfordulhat, de az meg csak a sarokban hallatszódna?

Én is valami állatra tippelnék, de ha azt állítod biztos nem az, akkor el kell hinnem, nem látom a helyszínt.

2023. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!