Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ötletek kutyakabát varráshoz?

Ötletek kutyakabát varráshoz?

Figyelt kérdés
egy 4 hetes kutyusnak szeretnék kabátot varrni mert 1 hónap mulva viszem sétálni és benti kutya és nem szeretném ha megfázna kinnt.
2010. okt. 17. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell varrni.Úgy is meglehet csinálni,hogy fogsz egy régebbi pulcsit és azt a kutyára "méretezed".
2010. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kisnita ***** válasza:

Hááát én egy 8 hetes kiskutyát nem vinnék még sétálni. Esetleg egy parvó és egy kombinált oltás után, de jobb megvárni ha meg van neki a kettő-kettő az a biztos.

Milyen fajta kutyus egyébként? Biztos, hogy kell az a kabát neki? Mikor Yorkim volt varrtam neki ruhákat (zokniból) meg kötöttem is neki pulóvert az internetről töltöttem le egy szabásmintát az alapján csináltam meg, majdnem olyan jól nézett ki mint amiket boltban lehet venni:) Nem tudom már pontosan honnan szedtem le mert ez már lassan 8 éve volt, de szerintem ha beírod a keresőbe biztos fog kiadni neked szabásmintákat.

2010. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi! elirtam sajnos... mert tudom hogy csak oltás után lehet vinni. amúgy nem tudom a fajtáját, mert úgy találuk, hogy valaki kirakta az utcára kb. 2 naposan. köszi az ötleteket! :)
2010. okt. 17. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ari vagy hogy befogadtad :)^.^
2010. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :) szegény nem érdemelte meg... de így h később kiderült h ki rakta ki, így inkább jobb is hogy nem ott nevelkedik... :S
2010. okt. 18. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!