Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reggel adtam Bravectot a...

Reggel adtam Bravectot a kutyáimnak, az egyikük hányt. Felszívódott már ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Reggel 7-8 körül adtam be a 2 kistestű kutyámnak a tablettát. Most találtam egy hányást. Valószínű mostanában keletkezett, talán 18 óra körül, de lehet, hogy régebb óta ott volt csak nem vettük észre. Füvet rágcsált és az jött ki egy kis savval. Nehezen észrevehető folt volt, így nem tudom, hogy korábban nem vettük észre vagy nem volt ott. 14-kor sepregettem ott, akkor észrevettem volna, annál biztos nem hamarabbi.

És azt se tudom biztosra, hogy melyik kutya lehetett. Az egyik szokott néha legelészni, így valószínű ő volt, de nem kizárható a másik sem.

Védett lett így a kutya? Ennyi idő elég volt, hogy felszívódjon a hatóanyag?


2023. szept. 26. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
elég
2023. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Eleg
2023. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2023. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!