Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palota pincsi tápajánlás?

Palota pincsi tápajánlás?

Figyelt kérdés

Másfél éves palotapincsi kutyusom van.

Eddig royal canin tápot kapott, szinte mindenki ezt ajánlotta körülöttem, egy ideig nem is volt baj de mostanában vakarózik tőle és miután utánanéztem sokan panaszkodtak is erre, szóval váltani szeretnék de nem tudom mire. Minőségi tápokat néztem, platinum/brit care, stb., de jelenleg nem engedhetem meg magamnak a 15-20k-s tápokat.

Reméltem van olcsóbb kategóriás, olyan táp ami megfelel majd neki, szóval ha valaki tud és szívesen ajánlana, nagyon örülnék neki!:)


2023. nov. 4. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Max 6 kilos kutyarol van szo (ha fajtatiszta, nincs elhizva) atlagban a testsulyuk felet eszik meg havonta tapban. Nem engedhetsz meg magadnak havi 3 kilo, jobb minosegu tapot? Royal canin se egy olcso tap.

Ne vedd meg egyszerre a nagy kiszerelest, ha nem fer bele, siman mukodik ugyis.

2023. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindegyik jobb minőségű platinum, stb. táp 1kg-ja is 7-10k között van. Én most érettségiztem, költöztem el és kezdtem dolgozni, szóval nem, most tényleg nem engedhetem meg magamnak, egy darabig, mivel mindent egyedül kell fizetnem. Ha tehetem mindenen spórolnom kell, főleg mert 1kg nem igen lesz elég sokáig, a nagyobb kiszerelések pedig főleg az egekben járnak, hetente meg nem vehetek újat ilyen ár mellett.
2023. nov. 4. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Brit Care
2023. nov. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell platinumot venni, bar nem tudom mirol beszelsz, kilos ara kb 2700 forint :D na mindegy.

Brit care, brit premium se rossz, wolf of wilderness, purizon, applaws, greenwoods, fitmin es meg hosszu a lista, most ezek jutottak eszembe.

Zoopluson tudsz keresgelni.

2023. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
minek kutya ha nem tudod eltartani?
nov. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék megválni tőle, csak mert van egy nehezebb időszaka az életemnek, ahogy bárki másnak is lehet:) Most egy kis ideig lehet nehéz, de később jobb lesz, eddig is mindent megkapott és, ha ennek vége ugyan úgy lesz minden:) Nem értem miért abba kell pont belekötni ami egyértelműen átmeneti időszak, bárkivel lehet ilyen. Nem éhezik, nem beteg, nem a halálán van, el tudom tartani attól hogy nem nyolvanezret költök rá havonta.
nov. 13. 11:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!