Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bárányos Happy Dog milyen táp?

Bárányos Happy Dog milyen táp?

Figyelt kérdés
Próbáltunk többet, Brit Premium, Wolf of Wilderness, eddig a bárányos HD tűnik a legjobbnak a kutyámnak. Ez mennyire rossz táp?
nov. 14. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Errol a markarol nem tudok semmit

De az en kutyam finnyas egy fajtat tudok neki adni ECOPET Natural Lam baranyost eszik. Javaslom olvas rola nekunk nagyon bevalt,mar tobb mint 4eve adom neki.

Nem is fogad ell mast.

nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szarnyasfeherje van benne, de az sincs feltuntetve, hogy pontosan mennyi. Igy valoszinuleg hustartalma nem sok. De most mit lehetne erre irni, ha csak ez valik be.

En azert meg probalkoznek massal vagy adnek a tap melle rendes hust is.

nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húst szokott kapni
nov. 14. 12:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ritkan fokent fott hust levesbol.Ovatosnak kell lennem mert tul sulyos.

En nem vettem eszre HOGY AZ EGESZSEGERE karos lenne.Allatorvossal is beszeltem mar hogy ezt kapja.Azt mondta hogy rendben.

Nehez

nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok bocsanat rosszat nyomtam,

nehez vele mert keves dolgot kostol meg.Egy -ket jutalom falat meg amit eszik. Amit szeret meg a szaritott marhabor csont. Azzal inkabb jatekkent hasznaljuk mert a labdajat rendszerint szetszedte darabokat nyelt le belole feltem hogy baj lessz igy kikuszoboltuk.

nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!