Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos koráig nő egy...

Hány hónapos koráig nő egy kutya? Mekkora lesz az én kutyám?

Figyelt kérdés

Kutyusom 3 hónapos kora óta van nálunk, akkor 32 cm volt a marmagassága. Két és fél hét elteltével, most 35.

Szerintetek mekkora lesz?


2010. okt. 20. 11:36
 1/4 anonim válasza:

Héthónapos kora körül eléri a végleges magasságát, de kb 2 éves koráig még változik majd. Leginkább erősödik.

Üdv,

HajDoki

2010. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora lesz, de ha fajtiszta interneten rákereshetsz a fajta jellemző marmagassára...

Azt mondjákm egy kutya másfél éves koráig nő. Az én kutyám 8 hónapos korára elérte a fajtájának megfelelő marmagasságot, azóta nem nőtt, most lesz 13 hónapos. A másik kutyám egy megmentett kis keverék. Ő most lesz 9 hónapos, és még mindig nő, nem is keveset. Szóval ez változó. :)

2010. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy keverék.
2010. okt. 20. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy lehet megállapítani, hogy egy kutyus megkorra lesz: ha a mellső lábain van egy kis "bücök" akkor még annyit fog nőni amekkora a "bücök". Ha már teljesen "egyenes" a lába akkor már elérte a végleges magasságát. Elnézést a szakszerűtlen szavakért, de remélem hasznos volt a válaszom :D
2010. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!