Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Somlói galuskától lehet...

Somlói galuskától lehet komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Vittem volna ki a kukába a maradékot, ami már szerintem romlott is volt, de szemmel láthatóan penészes vagy büdös nem volt még. Sajnos figyelmetlen voltam és félreraktam, ahogy gyűjtöttem össze a szemetet, a kutyusom pedig beleevett. Nem volt benne sok. Nyilván figyelem és, ha baj van akkor doki csak aggaszt főleg, hogy este van és ha éjszaka van baj, akkor nagyon messze van tőlünk hétvégén éjjel ügyelet. Napközben van. Gyomorrontáson kívül lehet tőle komolyabb baja pl a kakaópor miatt ami van benne?
dec. 2. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Mazsola volt benne? Ha nem, akkor semmi baja nem lesz.
dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Mekkora kutyarol van szo?
dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha a kozelben nincs is ugyelet, en megprobalnek telefonos segitseget kerni azert szakembertol. Nem mindegy mekkora kutya, vagy volt benne mazsola, kakao...
dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
ezeket ti komolyan írjátok vagy ilyen gunyoros megjegyzések ? mégis mi baja lenne egy kutyának max fosik egyet
dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
21%
Ugyan mi baja lenne? Én is mindig adtam a kutyának süteményt vagy csokit sose volt semmi baja. De nyílván nem töménytelen mennyiségben ha véletlenül valaki ebbe szeretne belekötni.
dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Beleevett. Nyilván nem azt kapta vacsorára, miért kell ijesztgetni a gazdit?
dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem lesz baja,de nem egeszseges.


Kutyas lakasban a mosogato szekrenyben van a szemetes es egyeb gyujtozacskos szemetek pont a dezsmalas miatt.

dec. 3. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mi baja lenne? Tudjatok mi az a somloi? Csoki van benne, az problema lehet, igen. Igy kijelenteni; hogy nem lesz baja, nem lehet.


De egyebkent ha meg el a kutya es nincs rosszul tegnap ota, akkor szerencsesen meguszta.

dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan, mi baja lehet? Egy kistestű kutya pl belehalhat a csoki miatt.
dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
:) mégis mennyi csokit kéne ahhoz egyen hogy gond legyen belőle ,ennyi nyihogó idiótát csak menedzsment meetingen lehet hallani
dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!