Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fájt a kutyám pocakja, mit...

Fájt a kutyám pocakja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mi általában télen esténként be szoktuk engedni a kutyámat. Ez tegnap sem volt másként. Mikor beengedtük hallottam, hogy furi hangok jönnek a hasából. Ilyen olyan mintha az ilyen evős ASMR-eket hallgatnád. Cuppogott. Utána olvastam a neten és azt láttam, hogy adjak neki tököt. Pont volt itthon, de láttam, hogy penészes. Nem adtam oda neki. Így bent hagytam estére a kutyát. Reggel mikor kiengedtem volna, láttam, hogy büdös van. Majd balra néztem és meghallottam a nagy büdös kutyafost. Nem tudtam mivel feltakarítani még. Ajánlanátok valami törlőkendőt, vagy vegyszert amivel feltakaríthatnám? Ja meg egy kutyakozmetikust mert anyu nem engedi, hogy a nyakig szaros kutyát belerakjam a kádba. Légyszi segítsetek nekem mert már nagyon büdös van!

dec. 3. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Mit segítsünk?


Domestos.


Holnap állatorvos.


Hogy ajánljunk állatorvost, hogyha a nagy unatkozós kamukérdéshez még egy településnevet se tudták kitalálni?

dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Te megolvasni nem tudsz KUTYAKOZMETIKUS nem állatorvos mellesleg nem kamu
dec. 3. 18:38
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Felmarkolsz egy egész tekercs konyhai törlőpapírt. Egy nylon zsákba belerakod azokat, amikkel már feltörölted a szart. Ha sikerült eltüntetni, Domestos, vagy hypó a felmosó vízbe és felmosod.

A kutya kint marad és holnap a környéketeken keresel egy kozmetikust, aki vállalja a fürdetését.

dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Milyen talpraesett, és életképes a mai fiatalság. Ja, bocs, nem is...
dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Komolyan nem tudtok takaritani? Ez kemeny.

Es az is, hogy a nyakig szaros kutyat nem vagytok hajlandoak otthon letakaritani es ugy hagyjatok, ki tudja meddig… A kadat is ki lehet am fertotleniteni, uzend meg a nagyon okos anyadnak.

dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
5, szerinted kitakarítaná a kádat, ha a szart se szedte össze reggel óta?
dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem, de a kerdezo szerintem igen, o legalabb kerdez :D

Bar valoszinuleg anyuka azt se tudja, hogy bizony maguk utan is illo dolog takaritani a kadat rendszeresen…


Beszarok, tenyleg, mik vannak 🤣

dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
4%
#4 Milyen tisztelettudó, és kicsit sem sztereotipizáló a mai boomerség....Ja bocs, nem is.
dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Látod és hallod a szagokat? Mielőtt állatot tartanál, le kéne állni a szerekről, akármikkel is áélsz kislányom.
dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a kutya? Nincs otthon egy láda, amibe beleállítod a kád mellett a kutyát és letusolod, hogy ne kelljen a kádba állítani?
dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!