Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ca oxalát kristályok vannak a...

Ca oxalát kristályok vannak a kutyám vizeletében. Ti ilyen problémánál milyen tápot adtok a kutyának?

Figyelt kérdés

Az állatorvos a Royalt és a Hils tápokat mondta. A Hils idepasszoló tápja 34 ezer/12 kg és csirkés, amit annyira nem szivesen adnék, a RC 46 ezer/14 kg.

Ennyi pénzem viszont már végkèpp nekem biztosan nincs kutyatàpra - nem egy tacskó méret a kutya…. :(


dec. 8. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy ilyen játék. Ezért nem javaslom senkinek az állattartást.


Szakmai javaslatom: SOK séta, SOK itatás, NEM VICC!!! Adj neki heti 3-4X SÖRT!!! És a lugosítás...ami csak jó tápokkal mehet, és sajna ez végig!

dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nekem macskám van, annál ez azt jelentené, hogy túl savas a vizelete, szerintem kutyánál is ez a helyzet, mivel az is ragadozó. Előttem szóló helyesen lugosítást ajánlott. Talán azt kellene tenni, hogy valahogy eltolni a táplálékát olyan irányba, hogy inkább zöldséges (lugos) dolgokat egyen (talán olcsó tápokkal?)
dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Talan az allatorvosra kene hallgatni, mert ez nem jatek.

Kutyamnak ugyan struvite hugykove van, de elete vegeig gyogytapot kell ennie nagyreszt. O mar kaphat mast is, de az elso 6 honapban szigoruan csak a tapot ehette.

dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
És már megint. 1. vagyok, mi a gond a válaszommal csibék?
dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell egész életében azt ennie. Azt mondja az egyik orvos, hogy egész életében egyen gyógytápot. A másik azt mondja, hogy lehet keverni a gyógytápot, a simával, így a gyógy tovább tart. Aztán azt mondja, hogy elhagyhatjuk a gyógytàpot, és évente csinálunk egy vizeletvizsgálatot. Néha pedig egy kúrát egy gyógytáppal, vagy pasztával, ha ilyen is van. Innentől már csak egy vizeletvételt kell megoldani.
dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kutyadiatetikust keress fel aki állatorvossal kontaktál, lehet egy főtt étrenddel olcsóbban kijössz,vannak olyan csopik ahol jó áron lehet husit venni,mivel neked kevesebb hús kell így tuti olcsóbb lenne.


Trovet,calibra orvosi tápjai jobb áron vannak.


Ismerősömnek hugyköves a kutyája, vega tápot ad,mert a gyógytáp az havonta 100 ezer ft lenne a nagytestű kutyának. Vega táppal jó a ph-ja,minden rendben van vele,nyilván járnak Uh-ra kapja a gyogyikat. Mondta a gyógytáp mellett nem volt ilyen jó a ph-ja a kutyának. Mondjuk így is 65 ezer ft havonta,de mondta még így is jobb mint 100 ezer.



Bár az én kutyám máj próblémás én vettem gyógykonzit és sima táppal keverem neki. Gyógytápoktól rosszul volt. Real nature senior-t kapja májvédős gyógykonzival plusz a májvédő gyógyi jók az értékei. Mondta a doki maradhat így,de 2 havonta kell az ellenőrző vérvétel.


Neked is próbálgatni kell sajnos másképp nem megy és megtalálni azt ami a kutyának és neked is jó árban,bár tény egy beteg kutya etetése mindig drágább.

dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!