Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Új kutya befogadásán gondolkod...

Új kutya befogadásán gondolkodunk. Milyen praktikus feladattal lehet majd tanítani neki, amivel be lehet vonni a napi teendőkbe?

Figyelt kérdés

Néhány válasz:

Mivel még nincs meg, nem tudom mekkora lesz. Valahol a csivava és a dog között

Az előző kutyánk (még tart a gyász), jelezte a kedvesem vércukor problémáit. (erre nem tanítottuk, "tudta")



dec. 13. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakmai válaszom: Naná, hogy tudta, mert érezte a szája acetonos szagát, meg az izzadtságán is.
dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben (értsd: nem a kifejtős részben) írottakra reagálnék: milyen napi teendőkbe akarod A KUTYÁT bevonni? Mert ha házimunkát végeztetnél vele, abból csak katasztrófa jöhet ki, (vagy jobb esetben röhögésre alkalmas dolog).
dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
házőrzés, rágcsáló irtás,
dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

21:20

Ha lenne konkrét ötletem nem tettem volna fel a kérdést

Amit láttam: egy kutyát el lehetett küldeni újságért.

A gazda berakta a kosárba az újság árát,a kutya lesétált az emeletről, elment az újságoshoz. Létette a kosarat, az újságos visszaadta neki (már az újsággal) és hazavitte.

Ez valamikor a 70-es években lehetett. Az újságárús nem volt messze a kaputól.

dec. 13. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt néha hasznos, hogy a kutyáim kérésre bármit felvettek és a kezembe adtak vagy hoztak utánam. Pl vittem a ruhákat teregetni, leesett egy zokni, a kutyám hozta a szárítóig. Nem szórakozom mindig a papucs felvétellel, de ha úgy alakul, hogy mégis csinálok valamit hosszabban a konyhában, elkezd fázni a lábam. Olyankor kérésre odahozzák (bár ez inkább aranyos, mert azzal, hogy jutit keresek nekik, több idő elmegy, mintha én mentem volna a papucsért.) Egyszer pedig beesett az árokba a lakáskulcsom a rácsos kocsibeállón keresztül. A kutyám simán kihozta, ha én megyek, a fél m magas lyukba kellett volna fetrengenem.

Egy-két ajtót meg nehezen lehet csak becsukni, ezért be vannak csak hajtva. Mikor tele a kezem és pont felém nyílik, megkérem őket h menjenek a másik oldalra és lökjék ki. Hasonló vezényszóval néha velük csukatom be a fiókokat, ajtókat, de az sem igazi segítség, inkább egy aranyos trükk.

dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös köszönöm. Ilyeneket kerestem
dec. 14. 10:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!