Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki lakásban tart amstaffot,...

Aki lakásban tart amstaffot, mennyit van vele kint, abból mennyi a séta/játszás/kocogás/okosítás?

Figyelt kérdés

Illetve még érdekelne, hogy

~mit adsz neki enni, hányszor és mennyit egy nap, kap-e jutalomfalatot, fogtisztítós rágcsát, ha igen, ezekből milyeneket, esetleg valamilyen tartós vagy kúraszerű táplálékkiegészítőt?

~otthonra milyen játékot lehet neki venni, ami azért tartós, lefoglalja, ha rájön a rághatnék?

~milyen nyakörvet és pórázt használsz?

~hogyan tanítottad meg arra, hogy barátságos legyen a többi városi kutyával, akiket az utcákon sétáltatnak?



dec. 16. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi napi 4x megyünk le. 1x reggel meló előtt egy félórára, ekkor lefárad egy kicsit. Aztán meló után 1-másfel óra a nagy lefárasztás, bicikli, futás vagy úsztatás, esetleg kutyafuti. Aztán késődélután/koraeste(6-7 körül) és este egy gyors eüséta (9-10 között).


Én a barf etetést pártolom (nyers hús+zöldsegek), reggel kapja a séta után és este a két gyors séta között. Az én kutyám rosszul van, ha egybe kapja meg az egész napi adagot, ezért lett kettészedve.


Jutalomfalatnak sonkát, csirkehúst, sajtot, néha vislit használok. Rágásra marhalábszár, nyúlfül a legjobb. Tàplálekkiegeszítő a zöldkagylópor és lazacolaj amiket hasznalunk.


A Kong játékok nekünk beváltak. Vannak ilyen noname játekok is, meglepően jólbírják. Van olyan játek, amibe lehef kaját tenni, azzal nagyon sokaig elvan.


Mozgáshoz hámot, sétához nyakörvet használok. A márka szinte mindegy is, az a lényeg, hogy a mérete jó legyen.


Barátsagos a többi kutyával, mert már kölyökkorban megkezdtük a szocializációt. Kutyaovi, suli, kutyafuttató. Eddig talánk 2-3 balhé volt egész életeben, de az se fajult el, mert én és a másik gazdi is közbeleptünk.


Nem egyszerű kutyák, de ha sikerül jól megnevelni, akkor a lehető legjobb társra találsz benne.


Enyém 4 éves kan, ivartalanítva van

dec. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

3 orat kocogunk. O poraz nelkul irdatlan tempokat fut az automentes ovezetben. Edoben ,havazasban es -10 fokban is vinni kell. Ha lauas vagyok igyis viszem,kulonben bosdzut all : megragja a butort a cuccaim.



Nagyon kenyesek az izuletei,oltoztetni kell es teljes gabonamentes etrend. Fozok magunknak. Alapbol napi 2-3x eszik. Futos nspon 5-6x. Futas alatt is itatotom ezetem (jutfalat kategoriaban rendet fott /sult husok halakkal)


Lancnyakorvet hasznslunk,amiota a bornyskorvet letepte rola egy nemetjuhasz.


Kiskoraban vinni kell kutyak koze jatszani,veresen komolyan be kell tartsni a sorrendisegi szabslxokat! Ez a kutwk nyelve. Az egyetlen kifelEzesi mod,h tudasd vele,h te vagy a fonok. Hazhoz nem hivhatsz tanitot,mert a tekintelyed elveszited!! A kutyatekintelyelvu. Nezi a nyugodtsagod. Ha nem vagy nyugodt,nem hallgat rad.

dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!