Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi vihet el másfél óra alatt...

Mi vihet el másfél óra alatt minden előzmény nélkül egy egészséges kutyát?

Figyelt kérdés

Reggel 7:20-kor még semmi baja nem volt, ugatott, aztán 8:50-re már elpusztulva feküdt a lépcsőn.


Semmi előjele nem volt, egyáltalán nem tűnt betegnek, egészséges, jól tartott németjuhász volt, aki simán letagadhatott volna a 10 évéből 3-at.

Nem tűnt egyáltalán öregnek, előző kutyánk 13 évesen halt meg végelgyengülésben, rajta már aznap reggel látszott hogy már nem éli meg a holnapot, ezért a németjuhásznál a végelgyengülés kizárva, nem hitték el a korát sem amikor mondtam ismerősnek.


Én a mérgezésre gyanakszok, mert két macska a környéken szintén rejtélyes körülmények között elhunyt.

Családtag pedig hirtelen szívmegállásra.



dec. 17. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Szöges virsli vagy hasonló, nem csak méreggel próbálkoznak, és ha felvágja valami belülről, az viszont gyorsan végez a kutyával. Boncoltassátok fel.
dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért a másik link jelent meg, arra a cikkre nem is mentem rá, biztos valami popup...

[link]

dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Senior Séf ***** válasza:
70%
Én kizárnám a mérgezést. Kb 40 éve már, hogy nem lehet hozzájutni gyorsan ölő mérgekhez. Ha valaki (pl rovar-és rágcsálóirtó) mégis be tudja szerezni,nagyon szigorú naplót kell vezetnie a felhasználásáról. Max fagyállóra tudok gondolni.
dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár gyerekek, szöges csalétkek nem végeznek másfél óra alatt, főleg nem nyomtalan munkát.


Baromi sokáig lehet szenvedni tőlük, és nem úgy múlik ki tőle az állat, hogy semmi nyoma nincs.

dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!