Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszédban zajló tüzijáték...

A szomszédban zajló tüzijáték okán a 4 éves Labradorom félelmében kitört a házából, és a házunk mögötti mocsaras részre menekült. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Fél órája keresi Apámmal a futballpálya meretű, 90cm mélységű vízben de jeleket nem ad.

A nádáshoz kapcsolódik egy öntöző csatorna is, abban is megnésztük, de semmi sehol.



jan. 1. 01:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Bla, bla, bla, ne menjünk el a lényeg mellett! MEGVAN A KUTYA???
jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Megvan!
jan. 5. 12:07
 23/28 anonim ***** válasza:
57%
Szuper. Akkor most keress neki egy felelős, normális gazdát!
jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
73%
Hála az égnek! Vigyázzatok rá nagyon!
jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Vigyázni fogunk rá.

23-as pedog: Ne avatkozzon bele. Ő a mi kutyánk. A 23as nemondja meg, mit tegyünk. Hagyja el az oldalt.


A többiekknek pedig köszönöm a segítséget, a plakátolós ötlet vezetett végül sikerhez♥️

jan. 5. 12:13
 26/28 A kérdező kommentje:
*pedig
jan. 5. 12:13
 27/28 anonim ***** válasza:
66%

Én ne mondjam meg, mit tegyél. De te megmondod, hogy én mit tegyek.


Felelőtlen, gerinctelen emberek ne tartsanak kutyát! Ne játszadozzanak életekkel! Alkalmatlan vagy kutyatartásra, bármilyen állattartásra. Ez kiderült, akkor mi a fenének erőlteted? Pont leszarom, hogy te élsz-e, halsz-e. A kutyád biztonsága, egészsége érdekel és a kutyát sajnálom csak. Sajnos engem látatlanul jobban érdekel, mint téged.

jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
67%

Hogyan lehet valaki ilyen felelőtlen😡


A 27esnek dícseretem!

Jól látod.

jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!