Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más kutyája sem félt a tüziját...

Más kutyája sem félt a tüzijátéktól?

Figyelt kérdés
2 kutyám van, az egyik 5 éves és nagyon félt, a másik 1 éves le se tojta, még izgatottan nézte is az ablakból, meg simán szaglászott a kertben míg a környéken mindenhol nyomatták.

jan. 1. 10:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
3 tacskónk van, átaludták az egészet, pedig amúgy nagyon éberek, és a városunkban a tüzijáték sem volt kicsi.
jan. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanígy vagyok... 😅

5 és fél éves kutyám rettenetesen félt, a fél éve örökbefogadott, kb egy éves kutyám meg úgy viselkedett, mint bármikor máskor az évben.


De mindketten bent voltak velem, kb. elunták magukat az alvástól.

jan. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
3 kutyából hármat hidegen hagyott :D csak egyikük kezdett kicsit stresszelni éjfélkor, mikor nagyon beindultak a közelben, de akkor is sikerült annyira megnyugtatni hogy pár perc után bealudt nekem dőlve
jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Keverék, németjuhász-keverék ebem nem rendelkezik vadászkutya felmenőkkel, de meg se rezzen, a fejét se emeli, ha durran. Mint aki totál siket. 4 lába az égnek, és mint aki relax zenét hallgat, vagy épp a hasát vakartatja. Az emberek hlyeségéről, primitív mulatozási szokásairól, hangoskodásáról megvan a véleménye, de pont szrik rá. Hallása tökéletes, minden rezdülésre, mozdulatomra hegyezi a fülét, ha csak suttogva szólítom is , ugrik, de a pirotechnika addig köti le, míg az ablakpárkányra támaszkodva lesi a zöldet-pirosat-aranyat, mint egy hároméves gyerkőc. Ha meg elúnja, leheveredik, oszt annyi.

Eddig sem beszri kutyáim voltak, ők sem a kád alatt, meg a WC mögött, vagy a gardróbban kerestek menedéket, de szilveszterkor 17h után lehetetlen volt őket a gyorspisin túl sétára bírni. Ebből a szempontból pesti lakosként szerencsés vagyok.


Nyugodt, boldog új évet minden kutyának és gazdijának!

jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Van egy 12 éves foxink. Egyáltalán nem félt, nyugodtan aludt mellettünk. Szerintem azért mert már nem nagyon lát s hall.
jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Nekem 6 hónapos tacsim van és az enyém félt, az első pukkanásnál már beült az ajtóba. Be is engedtem, leterítettem neki egy plédet és oda lefeküdt aztán ott már nem félt.


Hajnali 4:30-kor akartam kiengedni, hogy ha pisilnie, kakilnia kell hadd intézze el de nem tudtam kirakni. Visszaszaladt a plédjéhez és lefeküdt, úgyhogy nem is háborgattam.

jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem fél, de nem is kockáztatok, hogy kialakuljon nála. Elég a meglévő félelmein dolgozni, mentett kutyám van. Mi lakótelepen élünk, elég korán kezdték, még világosban, és sok a felelőtlen tűzijátékozó is. Biztos volt tiltott petárdahasználat is. Reggeli sétán madártetemeket is találtunk.
jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Az enyém fél, de szerencsére nem olyan vészes a helyzet. Az első durranásnál már rohant is befelé. Bent töltötte az éjszakát velünk, a szobában. Szólt a tv, hogy elnyomja a hangokat, így aludni is tudott.
jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez jó,előtte mindenki bele akar halni a rettegésbe,nem győzi átkozni a petárdásokat,aztán kiderül,hogy senkinek a kutyája nem fél vagy csak kicsit :D akkor jövöre talán hagyhatjátok is az átkozódást:D
jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!