Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog kölyöknek mi...

Francia bulldog kölyöknek mi a legjobb étel?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hetes francia bulldog kutyusunk. Jelenleg tápot kap állatorvos és a tenyésztő ajánlásai alapján amely tartalmazza a neki legfontosabb tápanyagokat és hipoallergén. Emellett kap zöldségeket és almát is próbáltunk adni, nagyon bejött neki. Jutalomfalatként marhás falatot szokott kapni. Ezek mellett mik még a legjobbak a számára? Bárány, marha, rizs, alma ezeken kívül. Tudom hogy csirkemellet nem szabad, azt nem is kapja mert allergiás reakciói vannak tőle.
jan. 6. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
10 hetesen már allergiás a csirkére?
jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tápot kap?
jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fit active hypoallergén tápot kap.

Mivel fajtajellemző így igen allergiás. Úgy voltunk vele a figyelmeztetések ellenére hogy teszünk egy próbát hátha kivétel, nem nem az sajnos, ment a hasa vakarózott.

jan. 6. 15:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem gáz, erre az egyre allergiás hálistennek. Ha lenne ilyen kutyád akkor lenne fogalmad. Egyébként miért is írtál te ide? Olyan személyeket kérdeztem akiknek van vagy értenek ehhez a fajtához, akkor miért vagy itt? Szerintem okosabb mint te, legalább annyit már tud hogy amit nem szabad abba nem bassza bele az orrocsját😋😚
jan. 6. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A tápot cseréld le szerintem, mert ez a fajta táp borzalmas. Hús és állati származékok, kukorica, búza és korpa... Botrány.
jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért ajánlotta még az állatorvos is ezt a tápot? Érdekes azóta gyarapodik amióta ezt kapja és azóta szűntek meg az allergiás reakciói is tehát nem hinném hogy ez a gond ráadásul a tenyésztő is 20+éve foglalkozuk ezzel a fajtával és ő javasolta, azért csak konyít hozzá, inkább mint egy olyan aki nem érintkezett még velük. Hát igen lehet hogy elkezdték betiltani mert ez egy keresztezett fajta ezért is vannak a genetikai mutációi de mivel nem macskára hasonlít így kutya. Vagy lehet földönkívüli. Ez kb olyan amúgy mint nevelni egy fogyatékos gyermeket, akkor ne mond majd arra se hogy gyerek vagy ember mert ha beszélni járni nem tud akkor már nem lesz gyermek ugye? Kis vicccckes. Majd ha lesz tapasztalatod akkor vakkants mert ezt az tudja aki nevel ilyen állatot. Te foglalkozz inkább a tudatlanságoddal.
jan. 7. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Az állatorvos nem tápszakértő. Vagy ha nála is kapható az ajánlott táp, akkor amyagi érdeke fűződik hozzá.
jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező, véleményt kértél. Én meg leírtam. Olvasd el a táp összetevőit,meg olvass utána annak mire van szüksége egy kutyának. Gabonára nincs pl. De azt is megsúgom neked, hogy mivel annyi van feltüntetve hogy hús és állati származékok ,illetve amit én néztem abban volt 4%!!!! bárányhús, szóval nyugodj meg tuti van benne csirke.


(15 éve tartok bulldogokat)

jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!