Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyàtoknak melyik a kedvenc...

A kutyàtoknak melyik a kedvenc csokija?

Figyelt kérdés
Enyémnek a snickers meg ilyen mogyorósok, de a bonbonokat is szereti.

jan. 7. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A kutyának nem szabad csokoládét adni.

Bele is pusztulhat!

jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kismértékben lehet adni nekik, semmi bajuk nem lesz, örülnek. Csak a pestiek kitalálnak mindenféle hülyeséget, hogy már csontot sem lehet adni nekik stb.
jan. 7. 16:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Árt nekik az édesség.
jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám csak kifejezetten kutyáknak készült kutyacsokit kap, de abból sem sokat. Másfélét nem adnék neki.
jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg troll kérdés, ne etessétek. Bárki akinek kutyája van, az tudja hogy nem adunk neki csokit mert nem tesz jót neki. Nekem nincs kutyám, de ezt még én is tudom...
jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5 Nem mindenki, hiszitek, vagy sem, találkoztam egyszer egy kistestű pincsiszerű kutya gazdájával, aki azt mondta, csokis kekszet megrágja neki, azzal eteti.

Vagy hazudott az illető (bár ilyet nem tudom, ki talál ki) vagy elmebeteg volt a nő.

jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
#6 no comment... Mindig is mondtam hogy engedélyhez kéne kötni az állattartást. Egy egyhetes gyorstalpaló elvégzéséhez kötném az összes gerinces tartását, vagy legalább 8 általánoshoz. És akkor ezek a problémák megszűnnének.
jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés nyilván csak provokáció, de az erre tévedő kezdő kutyásoknak: ne adjatok csokit a kutyának.
jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem troll vagy, ne adj neki csokit. Az ilyen édes, töltelékes, tejcsokis cuccok (pl. Snickers) a legveszélytelenebbek, főleg egy közepes vagy nagytestű kutyának, de borzalmasan egészségtelen nekik (is), a rengeteg cukor, zsír, mogyoró, tönkreteszi a fogait, máját, emésztőszerveit. Igen, szeretik, mert cukros és zsíros, de nagyon rossz nekik. Ha már mindenképpen "édességet" akarsz neki adni, akkor inkább valami kekszfélét, ne csokisat ha lehet (Győri Édes mézes pl.), de ne mindennap.
jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%
20-30 éve még senki nem mondta nekünk,hogy ez egeszségtelen lenne. A kutyánk sok csokis kekszet evett es nyáron csokibevonatos jégkrémet. Semmi baja nem volt tőle. Persze manapság már nem adnám,biztos ami biztos.
jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!