Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bambi az fiú név vagy...

A Bambi az fiú név vagy inkább uniszex? Lány kutyának adnátok ezt a nevet?

Figyelt kérdés
jan. 18. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A mesében FIÚ volt.
jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem inkább lányos hangzása van.
jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt vágom, hogy Bambi egy szarvas bika vagy őz bak volt :D


Számomra is inkább lányos hangzása van egyébként, ezért kérdem

jan. 18. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Uniszex név és ritka béna.
jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Csivavámnak ez a neve és Ő lány, de tiszta őzike feje van.
jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon kreatív a Bambi név, ja nem.
jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem adnék ilyen nevet a kutyámnak sem. Nekem ez olyan dehonesztáló, degradáló, lebecsmérlős csengésű. Mesefigurának jó, mert az nem élő állat, ő csak rajzolva van. Bár, asszem, "külföldiül" is Bambi a neve, de szóval engem a bambá-ra emlékeztet. Mintha valakit arról a tulajdonságáról akarnál elnevezni, hogy ő pl Ügyetlen. Sőt, ráadásul mintha determinálni akarnád, mintha rá akarnád sütni, mintha azt várnád el tőle, hogy az is legyen. Inkább agyalnék még másik neveken. Megpróbálhatok amúgy még én is nézelődni ilyen kedves, aranyos kutyanevek után.
jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7.vagyok,tegnap még rákerestem,hogy kutyanevek,az 1.,amin megakadt a tekintetem, az a Sina volt. Erről nekem amúgy Sheena jutott eszembe a dzsungel királynője/a harcos hercegnő. Nem tudom, melyik, kettő ilyen volt, az egyik a Sheena, a másik a Xéna. (Nekem amúgy rövid i-vel ejtve jobban passzol egy kutyához, a filmben hosszú volt.)
jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!