Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya egyedül hagyása?

Kutya egyedül hagyása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy másfél éves harlekin tacskónk és mióta nincs állásom (oktróbertől) mind végig velem volt, illetve szüleimmel, amikor itthon voltak. Most, hogy sikerült állást találnom és hétfőn kezdek, 9 órát lenne egyedül, mivel mindannyian reggelesként dolgozunk. Kora reggel le lenne véve, meg amikor haza érünk és este. Szerintetek ez mennyire necces?



jan. 19. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte biztos nehéz lesz, de idővel bele fog szokni. Korábban, amíg dolgoztál, kivel volt?
jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azelőtt az exem volt vele, de mivel ő állandó éjszakás volt, akkor aludt amikor mi dolgoztunk. De az már jó pár hónapja volt. Ugye az elmúlt hónapokban meg mindig volt vele valaki (én).
jan. 19. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kialakulhatott nála szeparációs szorongás.

Szokott valamennyit egyedül lenni?

jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

De erre eddig nem gondoltál? Állítólag az emberek okosak és tudatosak, állítólag tudnak előre is tervezni. Amíg nem volt munkád és teljesen ráértél, miért nem kezdted el szoktatni az egyedülléthez?

Ha gond lesz, ki tudsz venni 2-3 hetet szabadságra, hogy rendesen hozzá szoktasd a kutyát?

jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mostanság nem igen van egyedül. És mivel a napokban tudtam meg, hogy hétfőn kezdek, így ezért írtam.
jan. 19. 13:16
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Nekünk szintén tacskónk van, sajnos előfordul néha, hogy napi 9 órát van egyedül. Annyit tudok mondani, hogy megszokja. Az elején sajnos sírt mikor elmentünk, mostanra semmi probléma nincs ebből. Arra figyelj oda, hogy legyen neki mivel lekötnie magát, játék/rágócsont/kong, vagy amit szeret.
jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!