Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől halhatott meg a kutyám?

Mitől halhatott meg a kutyám?

Figyelt kérdés

Kis drótszőrű tacsi volt, kb 9 éves. Ma reggel utolsó lépéseivel bejött a szobába össze esett és meghalt. Nagyon zihált, vérzett az orra és a szája majd meghalt.Előzőleg nem tűnt betegnek, evett rendesen meg minden. Úgy viselkedett mint mindig.


Fogalmam nincs mitől történt ez, rákerestem hogy talán szívroham vagy stroke de nem írja ezeket szimptomnak...nagyon sajnálom mert a legaranyosabb kutya volt, de nem tudok nyugodni ameddig nem tudom mi lehetett a baja.



jan. 21. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Állatorvos tudna erre biztosabbat mondani.

Nagyon sajnálom.

jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Egyem meg :(( Lehet embóliát kapott :( Nagyon sajnálom :(
jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy apum már eltemette. Az a legrosszabb hogy hajnalban kimentem és láttam a sötétben a kandalló előtt feküdni, gondoltam aludt mint mindig szóval nem néztem rá alaposabban, de utólag ahogy vissza emlékszem kicsit furcsa volt mert nem a helyén feküdt és nem is reagált arra hogy kijöttem.


Nem tudom mitől tud elkapni embóliát egy kutya de nem hinném hogy ilyen hamar megöli előjel nélkül..

jan. 21. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Két kutyás barátom is így járt a kutyusával. A semmiből elkezdett mindkét kutya orra vérezni, majd a szájukból is dőlt a vér, eldőltek és meg is haltak :( Vagy szív, vagy embólia :(
jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen vérzés előfordulhat patkánymérgezés esetén is.
jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!