Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő, míg felszivodik a...

Mennyi idő, míg felszivodik a Bravecto tabletta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap adtam a kutyámnak, és nem is rögtön kb. 1 órára rá hányt.

Felszivódott ennyi idő alatt vagy nem. Olvastam a betegtájèkoztatót, és ott azt írja azonnal kialakuló hatás...ez mennyire helytálló?

Köszönöm.



jan. 28. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Határeset. Én adnék neki még egyet (tudom, hogy rohadt drága). Ha az első adag fel is szívódott, nem lesz baja abból, ha akár dupla adagot kap, és az sokkal jobb, mint ha nem lesz védett 3 hónapig.
jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
A hányásában láttad?
jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne adj neki ilyenkor még egyet. Ha kihányta, szar ügy, majd a következő hónapban (ha havi) adsz neki.
febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-nak: ne adj ilyen káros tanácsot! Ha nem szívódott fel elég hatóanyag, akkor a kutya 3 HÓNAPIG nem lesz védve! (A Bravectot 3 havonta kell adni) Kullancs most is van elég, aztán nem kell csodálkozni, ha babesiás lesz! Ha ad neki másikat, azt csak a pénztárcája bánja, 2x adagnak még nem lesznek mellékhatásai.

Kérdező: a gyomor ürülése 15 perc után kezdődik meg és max. 4 órán át tart. Tehát ha 1 óra múlva hányt, az tényleg hazardírozás, akármennyire is le van pontozva az 1-es válasz. Ha nem akarsz dupla adagot adni, akkor adj neki egy adagot 2 hét múlva, addig még nyilván véd valamennyit az előző adag.

febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Az állatorvos javasolta, hogy kapjon mèg egyet.

febr. 5. 04:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!