Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyád van most?...

Milyen fajta kutyád van most? Milyen volt már? Melyik a legjobb véleményed szerint úgy összességében az összes fajta közül?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 13:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mostani: Dobermann-Rottweiler keverék

Eddigiek: Kuvasz, Puli

A legjobbra nem tudok válaszolni.De amelyik nekem a legjobban tetszik az a Shih-tzu, yprkshire terrier, mudi, border collie

2010. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*yorkshire terrier
2010. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
eddig egy kutyám volt ő Golden Retriver volt és mindenkinek csak ajánlani tudom
2010. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

most 2 rottweilerem van

mindig ilyen kutyáink voltak

2010. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt már több keverék kutyám is: lablador, staffordshire, tacskó. De volt palotapincsim is. Most egy fiú spániel és egy havanese kilány kutya boldog gazdija vagyok. Mindegyiket nagyon szerettem, teljesen más természetü kutyák voltak. A stafi-hoz sajnos nem voltam elég kemény kezű gazdi, igy elég nehéz volt vele. A mostani két kutyám viszont mivel hosszú szörűek, igen sok gondoskodást igényelnek (itt most a fésülgetésre, kozmetikára gondolok). Szerintem nem lehet őket összehasonlitani, és mindenkinek a saját kutyája a legszebb és legokosabb. De be kell valljam a havanese kutyusba "szerelmes" vagyok:)
2010. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Keverék kutyám van, ő az első. Nemtudom milyen fajták keveréke, mert utcai kóborló volt :-/

Ő volna az: [link]

[link]

Biztos, hogy lesz majd mudim az életben :) ez a kedvenc fajtám, mert tulajdonságaiban épp illik hozzám és kinézetre is nagyon tetszik. Nagy kedvenceim még a corgik, a boxerek, dobik és a minibullyk :)

2010. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem huskym van es uszkarom
2010. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt már 2 rotweiler, 2 németjuhász, bullterrier, 2 francia bulldog.

Jelenleg cane corso és francia bulldog. Leginkább a francia bulldog illik hozzám, nagyon jófej kutyák.

2010. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt: tacskó-mopsz keverék. Hihetetlenül okos, könnyen tanult, mikor nyáron lihegett, pit-bullnak nézték és nem mertek beszálni hozzá a liftbe :)


Van: csivava-mopsz. Igazi egyéniség.


Kedvenc: mopsz, dog

2010. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Most egy angol szetterem van. Volt már egy németjuhász-snaucer keverékem. Szerintem a legjobb fajták: bernáthegyi, berni pásztor, angol, ír,és gordon szetter, border collie, skót juhász, német juhász, magyar vizsla,
2010. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!