Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlanátok egy...

Milyen tápot ajánlanátok egy Nagy Svájci havasi kutya etetésere?

Figyelt kérdés
Jövő hónaptól gazdája leszek egy 9 hetes kölyöknek. Milyen JÓ minőségű tápokat ajánlotok kiskorától kezdve majd később egy felnőtt kutyus számára? Barfozni nem szeretnék 🙂

febr. 11. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Sok jó minőségű táp van. Majd a kutya szervezete eldönti mi a megfelelő neki.

Próbáld meg a hidegen sajtolt tápokat, pl primal spirit egész jó.



Egy ismerősöm 3 éve szenvedett a tápokkal végül valami közép kategórián aluli tapot adott,elkeseredésében,mert a kutya sovány volt,rossz volt a végtermék és sok,a szőre fakó,barnás,szürkés. Mióta ezt a tápot eszi a kutya holló fekete,csillog a szőre és végre nem sovány! Brutál mintha két különböző kutya lenne.


Én 4 évig szenvedtem a tápokkal ,végül én a barfnál tettem le a vogsomat. Egy taptól se nézett így ki és nem mellesleg a napi 2 kaki felüdülés táp mellett mindegyiktől 5-6 kupacot tojt.


15 tápot biztos kipróbáltunk, főzést is,de az sem vállt be.



Real nature wildneres,Primal spirit,Adragna,Platinum, Markus mühle,wolf of wildneress stb stb.. millió márka van.


Zoopluson jó áron vannak egyébként.


lényeg,hogy magashústartalmú legyen, a csirkét inkább kerüld.

febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Talán első sorban a tenyésztővel kellene ezt megbeszélned.

Az elején úgyis az általa etetett tápot kell neked is adnod.

febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Az első néhány hétben mindig azzal etetünk, amivel a tenyésztő is etetett (remélem tenyésztőtől hozod, nem szapitól). Utána lehet váltani, de csak akkor érdemes váltani, ha nem jó minőségű a táp, szeretnél jobb minőséget. Szóval erre a kérdésre majd később térj vissza.
febr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Versenyzővagyok ***** válasza:
Acana
márc. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!